BAN ?
#11
pewnie masz bana albo nwm.

//Hayer
Nie, kicka ma... Warn
#12
@Up

(07-06-2014, 18:48)puyan07 napisał(a): Myślę że Hayer (mogę się mylić) dał za coś.
Mateuu wiadomo po przeczytaniu że to na zawsze ;p

(07-06-2014, 18:47)KillHuman92 napisał(a): Jakby był ban to by pisało Admin ma zawsze racje!

(07-06-2014, 18:46)Mateuu20 napisał(a): Może coś zrobiłeś i dostałeś bana na 1/2/3 lata lub na zawsze Tongue albo nwm jest dużo opcji ale masz bana bo coś zrobiłeś i nakablowali na forum (no nie dziwie się)

Kolejny.
Mogę prosić o warna dla niego? To już któryś wątek i nabija bardziej niż Frost.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#13
(07-06-2014, 19:02)Frost napisał(a):
(07-06-2014, 18:48)puyan07 napisał(a): Myślę że Hayer (mogę się mylić) dał za coś.
Mateuu wiadomo po przeczytaniu że to na zawsze ;p

(07-06-2014, 18:47)KillHuman92 napisał(a): Jakby był ban to by pisało Admin ma zawsze racje!

(07-06-2014, 18:46)Mateuu20 napisał(a): Może coś zrobiłeś i dostałeś bana na 1/2/3 lata lub na zawsze Tongue albo nwm jest dużo opcji ale masz bana bo coś zrobiłeś i nakablowali na forum (no nie dziwie się)
Ktos jeszcze xddd

Wystarczy ze 1 napisze...
Jak ma bana od 4miesiecy(?) to jasne ze ma na zawsze...
Bo chyba Hayer nie dal bana na 2lata xd
Hayer daj im warny
(07-06-2014, 19:59)TheGardenPL napisał(a): @Up

(07-06-2014, 18:48)puyan07 napisał(a): Myślę że Hayer (mogę się mylić) dał za coś.
Mateuu wiadomo po przeczytaniu że to na zawsze ;p

(07-06-2014, 18:47)KillHuman92 napisał(a): Jakby był ban to by pisało Admin ma zawsze racje!

(07-06-2014, 18:46)Mateuu20 napisał(a): Może coś zrobiłeś i dostałeś bana na 1/2/3 lata lub na zawsze Tongue albo nwm jest dużo opcji ale masz bana bo coś zrobiłeś i nakablowali na forum (no nie dziwie się)

Kolejny.
Mogę prosić o warna dla niego? To już któryś wątek i nabija bardziej niż Frost.

Garden ;c dzięki, ale to samo napisalem

FPV Corporation z o.o.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#14
Frost Piszesz do mnie żeby nie nabijał A sam nie lepszy
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#15
TYLKO NIE TO, NIE RÓBCIE BŁĘDNEGO KOŁA :C
Boże, jakie to jest głupie. Chyba w pierwszym poście napisał, że ma bana, ale nie wie na ile, a wy odpowiadacie "Pewnie masz bana albo nwm."
No ku*wa no. Ogarnijcie się wreszcie. Jeszcze jakiś JawelCraft oskarża Frosta o nabijanie, gdy sam jeszcze bardziej i WYRAŹNIEJ nabija.
Frost dużo pisze, nie nabija. Spam to nie jest nabijanie. Nabijanie to po po prostu post nic nie wnoszący do wątku, tak samo jak zresztą ten, który teraz czytasz.
Przepraszam za to "nabicie", ale się troszkę wkurzyłem...
Niedostępny
#16
Ahh taki łańcuszek no masz bana na zawsze a ktoś ci groził że cie poda na forum ??? lub coś zrobiłeś niewłaściwego ??? przyznaj się może to pomoże Tongue
........................................UwU
Niedostępny
#17
flp frost, kazdego dnia spami ok. 20-40 postow a tera juz za 50 jest.
#18
Tak spamie ... Policz ile jest tego z offtopa
FLP miał 170 postów w 1 dzień i jakoś go się nie czepiali

PS. Gal lub Hayer zamknijcie wątek bo znowu się na zrobi błędne kolo

FPV Corporation z o.o.

@down ŻEBYM NIE NABIL to ci tu napisze
Pisze, bo lubię pisać iiiii nic Ci do tego
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#19
@up
Nie czepiali? Hah! Wszyscy się nupsonie czepiali. "O k**wa ale macie spamera.", "FLP przestań nabijać!", "Weź się ogarnij z tymi postami". itd...
Człowieku jak ty piszesz te bezsensowne posty, to się płakać chce. Ktoś napisze "Może ktoś jeszcze napisze?" Ty odpisujesz "Właśnie to napisałem ;p"
Nabijasz jak koza rogami w tyłek...
Odpocznij od tego forum, pograj w piłkę, w kosza, w siatkę...
Niech Cichy już wyjaśni co się stało naszemu koledze z problemem w wbiciu na serwer i zamknie wątek. Bo zaraz ta dyskusja w nieskończoność będzie się ciągła.
No i znając życie Frost odpisze na mój post i nabije...
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#20
polski Wrc chyba nie chce się przyznać Tongue i ten łańcuszek długi nie długo zamienni się to w Off-topic
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości