Wszystko o minecraft!
#81
1.6.2 właśnie na tym serwerze.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#82
(07-04-2014, 20:53)CruQ napisał(a): 1.6.2 właśnie na tym serwerze.

Reszta to pewnie CS

FPV Corporation z o.o.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#83
Od bety 1.8 dopiero :/
Niedostępny
#84
no co??? Ech stare dobre czasy. Chocaż były powroty ale w tego csá grałwm 4 lata i noc takiego oprócz skilla. A minecraft?? To co innego. W minecrafcie jest dla mnie coś takiego że tak chce w niego grać czyli wola budowania, bo przy tym można się odprężyć. Najbardziej staram się grać a gildiach. Tam zbieranie itemków/rozbudowywania gildii to dla mnie nic. Oczywiście nie zawsze mi sie udaje na czas. Ale to nie znaczy, że mam sie poddawać, próbuje dalej,może wkońcu sie uda. Moim zdaniem jeśli chodzi o rywalizacje to wole grać na hardcorze niż w cs´a. Tam tylko chodzisz po mapce i zabijasz. A na hardcorze trzeba zrobić coś więcej żeby być najlepszym. O to historia życia
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#85
Ja gram od którejś wersji Alpha. A od 1.5.2 Gram tu Big Grin
Gdy z Endermana wyleciałą mi ruda diax Rozległy się anielskie pieśni, słońce wyszło zza chmur, w oddali zaśmiało się dziecko, a gdzieś na świecie urodził się jednorożec. Tyle wygrać!"
#86
Beta 1.6.6. Pierwszy dom zrobiłem pod lodem i postawiłem dwie pochodnie tuż pod lodem. Troche mnie zalało.
402 Payment Required
#87
a jak zaczynałem gre to piernołem sobie wiezowiec z cobba i szkła xdd. Swiatła nigdy za mało hehe
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#88
Piernąłem*... Popraw

FPV Corporation z o.o.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#89
okey okey
Pierd*lłem

pasuje??
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#90
Nie, błąd ortograficzny chyba to

FPV Corporation z o.o.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości