Minecraft nie przestaje na zaskakiwać
#31
Wiecie, że nie można drażnić zwierząt? Więc ludzi też nie drażnijcie. O co w ogóle poszło pomiędzy Frostem a Gardenem?
402 Payment Required
#32
Jak nie wiadomo to pewnie chodzi o $$ moja nauczycielka zawsze mówi na histori '' Nie wiadomo o co poszło ale pewnie o $$''

Btw Frost ma wojne z Humanem ale czy z gardenem to nwm
Konfidencić na maluchy
#33
(03-23-2014, 08:24)WICIOXV napisał(a): Btw Frost ma wojne z Humanem ale czy z gardenem to nwm

Teoretycznie nie, a praktycznie to jestem po stronie Humana.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#34
(03-22-2014, 06:45)lee32147 napisał(a): Jakie 30 zł?! Wygrałem kubek pełen chleba, a ja chcę tylko mieć na nim dodatkowo logo sky-land.pl!
Ale pomysł masz dobry, tylko kubki są trochę za drogie. 30 zł za kubek z logo + 10 zł za przesyłkę. Normalne kubki kosztują około 7-10 zł.

Jeżeli kubek ma być prosty w wyglądzie, bez kolorów. Wystarczy zwykły kubek jednolity zdjęcie najlepiej b/w obróbka w corelu i grawer laserowy. Robiłem kiedyś jakieś logo na kubku czerwonym.
Gość za grawer zaśpiewał 10 zł + kubek kupiony w Pepco 7 zł.
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#35
Ale ja mieszkam w takej czarnej dziurze z 4000 mieszkańcami, a głupie mleko kosztuje 5 zl za kartonik...
Dobra, dajmy sobie spokój z tymi kubkami :<

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#36
Kupie kubek!
#37
Ja sobie zamówie, wydrukuję napis ''Sky-Land.pl'' i zapłacę.
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#38
Ja chciałbym kubek z logo sky-land.pl z drzewkiem, co kiedyś było. Tylko mam ten problem, że nie wiem, czy na podkarpaciu można gdzieś zanieść kubek i logo do wygrawerowania na kubku.
402 Payment Required
#39
Dawać mi te logo, najlepiej czarno białe. Postaram się załatwić, chociaż ze dwie sztuki, na początek. Garden województwo mi napisz, w którym mieszkasz. Tylko nie obiecuję że to będzie na jutro, roboty mam w "pytę". A dla ciekawskich link http://wypalmnie.pl/
Gość ma najsilniejszą grawerkę o jakiej słyszałem graweruje na metalu, jeszcze u niego nic nie robiłem.
----------------------------
A i byłbym zapomniał niech Cichusek właściciel serwa wyrazi zgodę na użycie logotypu, żeby mnie potem do sądu nie podał.
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#40
(03-23-2014, 00:21)TheGardenPL napisał(a): Wiecie, że ten kubek chleba to był żart? Chciałem tylko zdrażnić Frosta...
Nwm, u mnie taka dziura że kubki po 25 zl

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S

Jak cos to naprawde taty firma "pobocznie" robi takie kubki

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości