Jesteś nowy? Nie masz za bardzo pojęcia o serwerze sky-land? Wejdź tu!
Mam z niemieckiego ci tu pospolszcac? Umiem tez xd

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
Jeżeli piszę opinie, to tylko według moich przemyśleń
==================
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
A ja jak na to patrzę to przypomina się system dwójkowy xd
Konfidencić na maluchy
System zero jedynkowy, nie ma tam 2 xd

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
Jeżeli piszę opinie, to tylko według moich przemyśleń
==================
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
@ref ;p
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
FROOOOOOOOST LAMKA
i refresh
oj witek informatyki nie masz w szkole xd ?
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
(08-23-2014, 09:01)Frost napisał(a): oj witek informatyki nie masz w szkole xd ?
My mieliśmy informatykę dopiero od 3 klasy, a w 6 na nas nauczycielka się darła krzyczała, że nie umiemy pewniej rzeczy (nie pamiętam już jakiej) zrobić, a przecież od 1 klasy mamy informatykę.
(08-23-2014, 10:28)Matusiek napisał(a):
(08-23-2014, 09:01)Frost napisał(a): oj witek informatyki nie masz w szkole xd ?
My mieliśmy informatykę dopiero od 3 klasy, a w 6 na nas nauczycielka się darła krzyczała, że nie umiemy pewniej rzeczy (nie pamiętam już jakiej) zrobić, a przecież od 1 klasy mamy informatykę.

Takie zycie... Taki nauczyciel...
My zamiast sie uczyc rysujemy jakies samochody i samoloty w magicznym programie EXCEL czy jakos tak...
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
A najlepsze jest to, że ona (nauczycielka) uczy informatyki, a sama nie umie wyłączyć laptopa z systemem Windows 8(.1). Specjalnie jeszcze zostałem, jak już wszyscy wyszli wyszli z klasy i patrzyłem czy go wyłączy... i wyłączyła... tyle tylko, że nie "systemowo", tylko przyciskiem od zasilania.
A niektórzy się dziwią, że dziadkowie nie umieją obsługiwać Windowsa 8(.1).
(08-23-2014, 10:28)Matusiek napisał(a):
(08-23-2014, 09:01)Frost napisał(a): oj witek informatyki nie masz w szkole xd ?
My mieliśmy informatykę dopiero od 3 klasy, a w 6 na nas nauczycielka się darła krzyczała, że nie umiemy pewniej rzeczy (nie pamiętam już jakiej) zrobić, a przecież od 1 klasy mamy informatykę.

My na informatyce mielismy takiego nauczyciela, że pozwalał nam całą lekcje grać od czasu do czasu Wink
[Obrazek: Moje_Logo.jpg]
Daj diamencik na:
[Obrazek: Mimik888]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości