Zapomniane hasło - pomocy
#1
Witam. Zapomniałam swojego hasła na serwer. Czy jest jakiś sposób by je odzyskac/ zmienic?
Proszę o pomoc
#2
jeśli masz premium to wrzuć screena z konta, jak nie to masz problem... albo załóż drugie konto...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#3
Mam premium


Załączone pliki
.bmp   hasłooooo.bmp (Rozmiar: 474.15 KB / Pobrań: 15)
#4
eh. zaloguj sie na minecraft.net i zrob screena z zakladki profile.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
no ja to pisałem jej
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#6
To najpierw kto mi powie jak zmniejszyc wielkosc pliku screen'u?
#7
cichy... a tak wogóle zajrzałeś do skrzynki odbiorczej??

asia... idz tam, zrób screena, wrzuć go do painta, zapisz na pulpicie, wciśnij odpowiedz zaraz pod ostatnim postem, i tam na samym dole jest załącz... i załącz ten plik z pulpitu... proste?
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#8
(02-02-2014, 18:04)Meldrox napisał(a): asia... idz tam, zrób screena, wrzuć go do painta, zapisz na pulpicie, wciśnij odpowiedz zaraz pod ostatnim postem, i tam na samym dole jest załącz... i załącz ten plik z pulpitu... proste?

Przepraszam bardzo.. Czy czytasz ze zrozumieniem?? Bo myślę, że nie.. Spytałam o zmianę rozmiaru pliku a nie jak zrobic zrzut... bo jest za duży plik i nie moę go dodac..
#9
to wytnij część brzegów... np. fragmenty przeglądarki, pasek startu...ewentualnie brzegi strony, ale ten środek i prawy górny róg ma być...

i ten brzeg z lewej strony, bez napisów...


[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

wszystko da sie w paincie zrobić...

nawet ci na fb wysłałem przykładowo obrobiony plik...
a tak właściwie to ja moge wrzucić screena z twojej stronki... czemu nie?? skoro mi go na fb wysłałaś to go ogarne

hmmm... cięzko...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#10
Proszę bardzo


Załączone pliki Miniatury
   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości