Jaki jest ich cel?
#1
Dobrze wiemy że mamy tryby np. 1 vs 1 czy skyfire prawie nikt na nich nie gra ostatnio widziałem gościa, który prosił na pistoletach żeby pograć z nim na skyfire, nikt nie chciał pograć z nim. Tryby są nie uczęszczane więc moglibyśmy coś z nimi zrobić usunąć/zmienić/zastąpić bo taki tryb pvp z pistoletami w latach świetności servera miał 3 czasem 4 kolumny teraz spotkać dwie to jest cud, Owy tryb byłby bardziej uczęszczany (może i oby) wiem że nie którym pomysł się nie spodoba ... ale kto tam gra... Stąd moja propozycja aby pozbyć się nie potrzebnych trybów aby główne tryby były uczęszczane Wink. Proszę i wyrażenie opinii oraz dyskusje
Teach Me
#2
Skoro na zbędnych trybach nie ma graczy, to nie zabierają one ich z głównych trybów
#3
Jednak paru z nich zabiera ;/. I sorki bo nie zauważyłem że są bronie na 1vs1
Teach Me
#4
Jeżeli dobrze zrozumiałem proponujesz usunięcie trybów na których prawie nikt nie gra, po to aby było więcej osób na innych?

Było już trochę wątków na temat kasowania tych trybów, po prostu nie ma potrzeby ich kasowania. No bo skasujemy te tryby i co dalej? No nie będzie ich i tyle, to jedyne co się zmieni.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Serwer jest ogólnie mało uczęszczany :C Ale proponuje tryb który przyciągnie dużą ilość osób czyli Bed-warsy Big Grin
Najważniejsze jest mieć coś, co trzyma nas przy życiu, nawet jeśli nazywasz to piłka i kawałkiem siatki...
#6
Martyna jest już wątek na ten temat przez bedwarsy będzie jeszcze mniej osób na serverach głównych
Teach Me
#7
Wątpię, żeby to miało na to wpływ. Są to całkiem inne tryby, na przykład ja, jako gracz waterblocka nie rzucę go i nie biegnę grać w wojny o łóżka. Wink
#8
jezeli jakis serwer rzeczywiscie bedzie mi w czyms przeszkadzal np. w jakiejs waznej aktualizacji lub po prostu bedzie zajmowal miejsce, ktore moglbym gdzies indziej wykorzystac, to zapewne usune puste serwery.
prawdopodobnie najmniej uczeszczanym serwerem jest skyfire, ale poki moze sobie byc i dopoki od czasu do czasu ktos na nim pogra, to go nie usune.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości