Uciekanie od walk / 2x obraza.
#1
Nick: M_A_T_I
Nick Oskarżonego: keinettgaming
Powód: Uciekanie od walk / obraza.
Dowód: Na loganie - screen x1.
Na obraze - https://imgur.com/a/GUUWf

Nick Oskarżonego: TrikiMajster
Powód: Obraza.
Dowód: https://imgur.com/a/J1Tbk


Załączone pliki Miniatury
   
#2
wywalilo mnie przez neta bo mam slabego
#3
dodam swoje...


Załączone pliki Miniatury
   
MEFEDRON


Niedostępny
#4
(04-02-2018, 16:16)keinettgaming napisał(a): wywalilo mnie przez neta bo mam slabego
Oj watpie, aby tyle razy ci wywalilo neta, oj watpie.
Ja raz tak mialem, ze mnie z areny wywalilo z powodu internetu i mi nie zabralo poziomu, a tobie tak. Tongue
#5
Chciałbym zwrócić uwagę na pomocnika w tle który nie zbanował gracza który logał...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#6
Chciałabym zwrócić uwagę na to, że pomocnik miał zw.
Cytat: „Białe mięso, czerwone mięso, co za różnica? Rozszarpię ten świat na kawałeczki!” - CLICKFLARE
[Obrazek: giphy.gif]
#7
(04-02-2018, 16:28)Morderca12 napisał(a): Chciałabym zwrócić uwagę na to, że pomocnik miał zw.

Chcialbym zwrocic uwage na to, ze pomocnik nie napisal nawet ze mial zw, wiec mogl tylko patrzec co piszemy i ominac bana dla danego osobnika.
#8
Chciałabym zwrócić uwagę na to, że pomocnik nie ma obowiązku pisania "zw".
Wystarczy, że napisał do jednej osoby. Napisałam wam "hub ma zw".
Cytat: „Białe mięso, czerwone mięso, co za różnica? Rozszarpię ten świat na kawałeczki!” - CLICKFLARE
[Obrazek: giphy.gif]
#9
zbanowani
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
(04-02-2018, 16:31)Morderca12 napisał(a): Chciałabym zwrócić uwagę na to, że pomocnik nie ma obowiązku pisania "zw".
Wystarczy, że napisał do jednej osoby. Napisałam wam "hub ma zw".

Chcialbym zwrocic uwage na to, ze pomocnik nie musi pisac na msg, ale moze przewinac sobie chat, tylko ohhh dostalem od razu mute wraz z igorem i kslem i nie mialem jak po czym pomocnik wyszedl. A to, ze ty napiszesz nie mozna uznac, bo mozesz sobie poprostu zartowac.

(04-02-2018, 16:40)HubPlayGames napisał(a): zbanowani

A czy ban nie powinien dla keinetta byc surowszy? Bo bylem rowniez obrazany (link).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości