Top gracze pvp z pistoletami
#31
(12-30-2017, 16:48)keinettgaming napisał(a): jestem na nie poniewarz niekturzy grali bardzo dlugo na tym serwerze i bedzie im smutno ze cala ich praca przepadla

i co z tego? to tylko gra.. przynajmniej byla by rywalizacja
idac tym tropem zaden server nie powinien miec nigdy nowej edycji bo przeciez pierwszy gracz jaki zawital na server sie napracowal zeby zrobic sobie dzialke lub nabic lvl moze kiedys nas jeszcze odwiedzi i bedzie mu przykro (na classicu itp trzeba restartowac mape gdy jest zniszczona bo juz nic nie da sie znalezc [rozumiem ze tam gracz nic nie traci no chyba ze wybuduje sobie tam domek i mu zniknie xd ale to juz glupota] ale na pvp tez by mozna bylo odnowic to wszystko troszeczke.. JTdiro zrobil mape co prawda nie idealna bo jak dla mnie jest za duzo nierownego terenu ale i tak fajnie by bylo gdyby zresetowana wszystkie postepy i wgrano te mape)
co to da ze na serwerze lvl sie zeruje jesli ktos nie gra dluzszy czas skoro sa osoby ktore graja tam ciagle przez co przepasc miedzy nowym graczem a starym ciagle rosnie
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#32
jak dlamnie nie oplaca sie robic nowej edycji
  Odpowiedz
#33
(12-30-2017, 16:48)keinettgaming napisał(a): jestem na nie poniewarz niekturzy grali bardzo dlugo na tym serwerze i bedzie im smutno ze cala ich praca przepadla

Taki jest sens nowych edycji.. Chec do gry od nowa.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
  Odpowiedz
#34
nie dzieki
  Odpowiedz
#35
Keinett liczy sie skill a nie lvl... ja wiem ze w twoim przypadku moj drogi to ciezko zrozumiec bo nie masz zadnej z wczesniej wymienionych no ale coz
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#36
(12-30-2017, 16:54)Oskier napisał(a): Keinett liczy sie skill a nie lvl... ja wiem ze w twoim przypadku moj drogi to ciezko zrozumiec bo nie masz zadnej z wczesniej wymienionych no ale coz

XDDDD nieźle
Niedostępny
  Odpowiedz
#37
(12-30-2017, 16:50)Rumbur napisał(a):
(12-30-2017, 16:48)keinettgaming napisał(a): jestem na nie poniewarz niekturzy grali bardzo dlugo na tym serwerze i bedzie im smutno ze cala ich praca przepadla

Taki jest sens nowych edycji.. Chec do gry od nowa.
Powiedz to dzięsiątkom i setkom graczy, którzy nazbierali progress a to na pvp a to na innych trybach, a wcale im się nie nudzi tylko realizują rzeczy, które nie byłyby możliwe z nową edycją

Niedostępny
  Odpowiedz
#38
ale spojrz na to ze mowimy o pvp.. tutaj jedyne co sie traci to lvl.. rozgrywka wyglada tak samo.. newazne czy masz 100tys lvla czy 10 robisz to samo jedynie rywalizacja o topke moze byc wieksza gdy wszystko zostanie zresetowane
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#39
no dobra niech bedzie reset
  Odpowiedz
#40
W sumie racja.

Mimo tego czuję ogromny strach przed nową edycją na takim chociażby Cll, gdzie uczciwie dorobiłem się wszystkiego co pragnąłem, jeszcze jedna rzecz mi została i będę w pełni spełniony, lecz to wymaga lat do realizacji i cieszenia się z sukcesu.

Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości