Handel Rangami
#1
Witam!

Czy za udczciwy Handel rangami svip/vip/exp dostane bana? robił to mój brat DJ a teraz ja i na serwerze straszą mnie banami :/
Handel wygląda następująco:
Idziemy do wymieniarek kupujący przelewa vip 100k svip 200k exp 40k potem ja zależy od kupujacego daje kod albo kupuje na konto danego gracza.
Prosze o odpowiedź bo widziałem że capri dostał bana za handel rangami a ja już troszku rang sprzedałem :/ Pozdrawiam!
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
#2
I te udawanie , że niby jesteś bratem a tak naprawdę to ty dj Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
capri kogos oszukal podajac zly kod.
staram sie nie pomagac graczom sprzedawac rangi szczegolnie jak osoba wysylajaca sms zostala oszukana (np. ja wysylam sms, daje komus kod, a nie otrzymuje zaplaty), bo wtedy traci sie prawdziwe pieniadze.
dlatego po prostu czegos takiego nie wspieramy, jak ktos dokona jakiegos oszustwa smsowego i beda dowody przeciwko niemu, to gracz dostaje bana na stale.
jezeli nic sie zlego nie stalo i gracz nie ma zadnych dowodow na oszustwo, to nie ma sie czego bac.
najlepiej jakbys tez nagrywal takie wymiany ze swojej strony, bo ktos moze cie nie lubic i w jakis sposob upozorowac oszustwo wykorzystujac kod np. na inny nick czy cos w tym stylu, wiec zawsze bedziesz mogl podrzucic kontrdowody (zwal jak zwal).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości