cały ja
#1
Tongue 
Cześć, pisze ten wątek aby przeprosić wszystkich za to że używałem cheatów i prosić o UB. Wiem że to było niezwykle głupie z mojej strony, jednak każdy z nas popełnia błędy... Minęło trochę czasu od bana. Wszystko sobie przemyślałem: Nie chce opuszczać tego serwera, poznałem tu wiele interesujących ludzi którzy mnie bardzo lubią i wzajemnością. Brakuje mi tych naszych wspólnych rozmów, wygłupiania się... Nie wiedziałem co wtedy robię... Proszę więc o ostatnią szanse, o dobroduszność
#2
Mam mieszane uczucia:
Z jednej strony 3 bany za cheaty. Po co ich wtedy używałeś? Tak wiem, fajnie się ich używa, gdy się skosztuje choć okrucha tego.
Z drugiej strony niechęć opuszczania poznanych ludzi i umniejszanie swojej winy... Ale to nagle wychodzi gra na emocjach.
Ale jest jeszcze trzecia strona, też dosyć stronnicza - przecież za chwilę Tobie progress się wykasuje, wyspy i działki pójdą gdzieś bezpowrotnie.

Jeżeli byłbym Hubem, który Cię zbanował i byłbym "dobroduszny" to tylko tak: Daję UnBana, ale za najmniejszy występek (nawet głupi spam) perm.

Niedostępny
#3
To fajnie że nawiązałeś nowe znajomości ale widocznie 2 poprzednie razy nie nauczyły Cie tego czego ma uczyć ban - odpowiedzialności. Rozumiem że z desperacji przed utratą działek prosisz poraz n-ty o UB ale musisz zrozumieć że niektóre konsekwencje są nieodwracalne, szczególnie po tylu razach. Jak mają sie czuć gracze którzy dostali perma po np 2 razach i po paru miesiącach czasem dostają UB, jeśli wogóle do tego dochodzi - troche nie fair, nie uważasz?
Kek
#4
Jestem za unbana dla Miłosza. Wydaje mi sie, że używanie chetów takich jak nuker, fastplace, tracer, nametags itp. są jedynie takimi wspomagaczami, wiec wydaje mi sie, że nie powinny być karane tak samo jak cheaty psujące rozgrywke (killa aura, xrey). Z tego co wiem Miłosz kożystał tylko z takich "wspomagaczy" nie psując znacznie rozgwywki innym, ale ułatwiając ją sobie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#5
No już dajcie mu UB. On zrozumiał że źle zrobił, taka sytuacja już się więcej nie powtórzy.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Ja jestem neutralny nie znam go i nie obchodzi mnie jego los..
ale jak dla mnie wspomagacz to wspomagacz kazdy gracz ma miec rowne szanse niby to co robil nie psuje rozgrywki ale jest nie fair wobec innych graczy
jesli chce miec ulatwiona rozgrywke ma mozliwosc zakupienia vipa i tyle
a danie mu ub tylko dlatego ze jest moze bardziej lubiany niz inni ukarani tez jest troche nie wporzadku
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#7
(11-05-2017, 15:20)Boczek napisał(a): Jestem za unbana dla Miłosza. Wydaje mi sie, że używanie chetów takich jak nuker, fastplace, tracer, nametags itp. są jedynie takimi wspomagaczami, wiec wydaje mi sie, że nie powinny być karane tak samo jak cheaty psujące rozgrywke (killa aura, xrey). Z tego co wiem Miłosz kożystał tylko z takich "wspomagaczy" nie psując znacznie rozgwywki innym, ale ułatwiając ją sobie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Chodzi o sam fakt ich posiadania, "wspomagacze" psują równowage między graczami na tle ekonomicznym (np. wykopie więcej w krótszym czasie). Poza tym nigdy nie wiadomo jakich jeszcze mógł używać - patrząc obiektywnie, mógł sobie od czasu do czasu powiedzmy użyć tej aury ale nikt mu tego nie udowodni - nie potwierdzisz czy to robił czy nie, bo tylko on sam jeden wie. Dla mnie śmieszna jest sytuacja żebrania o UB po 2 tygodniach pomimo że to 3 kara, co niby zrozumiał, że powinien lepiej się kryć ze "wspomagaczami"??
Kek
#8
(11-05-2017, 15:24)Tails napisał(a): No już dajcie mu UB. On zrozumiał że źle zrobił, taka sytuacja już się więcej nie powtórzy.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

jak ktos dostaje bana na stale to zazwyczaj wszyscy nagle przepraszaja, nie wiadomo czy to zruzmieli i czy sytuacja sie powtorzy.
thebox co chwile przeprasza mimo, ze ukradl komus chyba 11 glowek na classicu (graczy), tak samo mati.

ja jestem na nie, bo jest to nie w porzadku wobec innych uczciwych graczy lub takich, ktorzy tez dostali jakas kare.
miales juz swoje szanse, dostawales bany tymczasowe na kilka dni i wtedy trzeba bylo o tym pomyslec czy bylo warto cheatowac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
(11-05-2017, 15:42)Cichusek napisał(a):
(11-05-2017, 15:24)Tails napisał(a): No już dajcie mu UB. On zrozumiał że źle zrobił, taka sytuacja już się więcej nie powtórzy.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

jak ktos dostaje bana na stale to zazwyczaj wszyscy nagle przepraszaja, nie wiadomo czy to zruzmieli i czy sytuacja sie powtorzy.
thebox co chwile przeprasza mimo, ze ukradl komus chyba 11 glowek na classicu (graczy), tak samo mati.

ja jestem na nie, bo jest to nie w porzadku wobec innych uczciwych graczy lub takich, ktorzy tez dostali jakas kare.
miales juz swoje szanse, dostawales bany tymczasowe na kilka dni i wtedy trzeba bylo o tym pomyslec czy bylo warto cheatowac.

Można też pomyśleć o tym z tej strony: Miłosz dość długo i intensywnie stara się o UB, raczej nie po to aby znów używać cheatów. Znam osoby który dostały UB po tygodniu, kilku dniach, ja wiem że on kolejny raz nie zrobi żadnej głupoty.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
cheaty skasowane można mnie sprawdzić w każdym momencie
jestem czysty jak kryształ


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości