Halo?
#1
Exclamation 
W końcu myślałem, że zapracowałem na te kilkaset $, by się nimi pocieszyć. W między czasie piszę "reklamę" i po kupieniu kolejnej rzeczy, nagle okazuje się, że straciłem mnóstwo $.

Wiem, że to przez ten filtr, natomiast to nie może być tak, że przypadkowy mute ma być aż tak nieuczciwy wobec graczy. Przeżyję bez mówienia, ok, ale nie przeżyję bez ciężko zarobionych $300 (w końcu mało graczy), których teraz nie mogę wydać na bronie, bo już ich nie mam.

Apeluję o niezabieranie pieniędzy z racji mute'a. Wychodzą z niej same niekorzyści wobec uczciwych graczy.

Dodaję skutek mute'a. I żadnych mi tu od graczy "co zrobisz, nic nie zrobisz".

EDIT: Mute'a dostałem po 15:00, chciałbym zwrotu $ z powodu nieuczciwego mute'a.


Załączone pliki Miniatury
       

Niedostępny
#2
Zgodze sie z tym. Jednego dnia potrafi sie takto nawet stracic 1000$.
Reklama 300$ zabiera, a slownictwo 80$. Na classicu itp. ok zrozumiem - no ale tutaj az tak latwo zarobic nie jest (moze dla innych).
#3
Przecież to jest śmieszne z tym zabieraniem $, co to jest, podatek? To nie jest Classic gdzie można te $300 zarobić z 3 staków piaskowca. Na innych trybach $300 to też ogromna kwota, chociażby dla początkujących na Skyblocku i Waterblocku. Prison to pikuś jeszcze mniejszy, niż Classic, ale ta gotówka na pisto jest normalnie horendalna...

Jeszcze raz apeluję o skasowanie zabierania $ za mute'y.

Niedostępny
#4
hmm..
Najpierw to sie trzeba zastanowić czy kary pieniężne za reklame mają wogóle jakiś sens. Jeśli ktoś ma zamiar zareklamować jakiś serwer to jest to osoba nowa, która dopiero co weszła na dany tryb. Pisze na chacie swoje zaproszenie ii dostaje mute, ale przecież i tak nie ma nic na koncie i nie zamierza sie przejmować tym co sie wogóle stało. Poprostu idzie na inny tryb, gdzie nie jest wyciszony i reklamuje jakiś serwer.
O ile kara za przekleństwa ma sens, to w karaniu reklam nie można sie sensu dopatrzeć.

Co do kary za przeklinanie, to żeczywiście na pistoletach jest ona bardzo wysoka. Na innych trybach chyba jest dobrze, skoro nikt nie narzeka.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#5
(10-14-2017, 14:30)M_A_T_I napisał(a): Na classicu itp. ok zrozumiem - no ale tutaj az tak latwo zarobic nie jest (moze dla innych).

I na classicu jest to useless
Tu chociaż boli kieszeń po wyzywaniu
Gorzej z reklamą, ale to można zgłosić jak Iam i się zwróci

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
(10-14-2017, 15:56)Frost napisał(a):
(10-14-2017, 14:30)M_A_T_I napisał(a): Na classicu itp. ok zrozumiem - no ale tutaj az tak latwo zarobic nie jest (moze dla innych).

I na classicu jest to useless
Tu chociaż boli kieszeń po wyzywaniu
Gorzej z reklamą, ale to można zgłosić jak Iam i się zwróci

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Tyle ze nie kazdy gracz ma konto na forum, zeby zglosic ze dostal mute za nic na 1 godzine (ktory prawidlowo moze skrocic, bo za nic dostal, ale wtedy 380$ sie traci) i zglosic.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości