co to kur... jest ? ja sie pytam
#1
wchodze dzis po dłuzszej nieobecnosci odswiezyc dzialki i patrze na mojej 2 dzialce 0:2 i patrze a tu brakuje moich 10 glow mrocznego i 8 glow gracza ze skinami !!

dodaje ss bloki z sciany sa wysuniete!!! a glow nie ma !!!

prosze o znalezenie moich glow !! i odanie mi ich dlugo grałem by zdobyc te glowy ! i ktos tak poprostu miałby mi je ukrasc ?


Załączone pliki Miniatury
               
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#2
3 pytania:

a) Miałeś kogoś dodanego do działki?
b) Podałeś komuś hasło?
c) Masz sąsiada gnoja co kradnie głowy tłokami?

Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedz brzmi "tak" to fiasko, przepadło.

Z resztą Cichusek ma backup tylko do dwóch dni wstecz z powodu ogromnej ilości danych, jaką trzeba zapisać. Skoro mówisz o dłuższej nieobecności to też fiasko.

Natomiast jest jeszcze nadzieja: Podaj przypuszczalne nicki oskarżonych o których wiesz, że mogli to zrobić.

Pozdrawiam,
Arkadiusz

P. S. Współczuję w 100%.

Niedostępny
#3
iam przypuszczalny nick to tylko ten z dzialki obok z ktorej mnie okradziono !!!

tak mam dodanego kox marcin !
nie daje nikomu hasel


i nie wyobrazam sb zeby ktos ukradl mi 18 glowek i mi ich nie oddano !!! to nie jest kradziez wartosci becona czy czegos co mozna odrobic w np 1-3 dni 18 glowek to jest wartosc grania kilka lat !! i tak po prostu mialo by sie to isc jeb... bo na sewie sa bugi i mozna krasc tlokami ? chyba zart !

z góry za orto nie chcialo juz mi sie poprawiac pisze szybko bo tak sie wkurwilem !
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#4
kiedy ostatni raz wchodziles na serwer?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Na to wygląda , że to poszukiwacz164
Widać to pod jego działką , że są jakieś platformy z dirta.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#6
glowy wrocily na swoje miejsce.
theboxhead zostal zbanowany, a jego dzialki wyczyszczone.
tak wstawial sie za niewinnoscia ridera, a sam ukradl komus glowy, jak widac koledzy "po fachu".
i tak swoja droga, to jego dzialki jak i dzialka poszukiwacza jest niczyja, nie toleruje czegos takiego i automatycznie je kasuje.
jakby ktos sie zastanawial skad mam dowod, to chocby adres IP poszukiwacza i theboxa jest taki sam w grze, a nawet na forum.
mogl sie domyslic co go czeka jak zostanie na tym zlapany.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości