Idiota :(
#1
Hej, swinia123 na PW nazwała temat tak: "idiota"
I napisała: "mm ci screeny zrobic"
nie wiem o co chodzi Cichusku mógłbyś jakoś zobaczyć moją skrzynkę i przetłumaczyć co on chciał mi przez to powiedzieć?

I dała mi minusa z brzydkim słowem...
Słodki Potworek
#2
Cichusek nie jest jasnowidzem, daj screena z wiadomości ;v
#3
Nie moge ....
Nie mam tableta i nie moge zrobić ss
Słodki Potworek
#4
Czlowieku....
ctrl i print screen i wklejasz do painta zapisujesz i wrzucasz na forum chyba wiesz?
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
Dodatkowo zły dział i wzór...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
(09-04-2017, 11:27)Boczek napisał(a): Dodatkowo zły dział i wzór...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

pilnowanie użytkowników nie jest w twoim internecie. skoro temat dotyczy forum, to może ma go napisać w Creative?
#7
(09-04-2017, 11:28)Invi napisał(a):
(09-04-2017, 11:27)Boczek napisał(a): Dodatkowo zły dział i wzór...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

pilnowanie użytkowników nie jest w twoim internecie. skoro temat dotyczy forum, to może ma go napisać w Creative?
Hmm, tego że na forum mu to napisał nie zauważyłem. Czyli uważasz, że Cichusek powinien wszystkim zajmować sie sam? Ja myśle że powinien oczekiwać jakiejś pomocy, chociaż by w upomnieniu gracza.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#8
(09-04-2017, 11:07)Invi napisał(a): Cichusek nie jest jasnowidzem, daj screena z wiadomości ;v

Z tego co wiem to cichusek moze chyba sprawdzac wiadomosci PW. Monster nie usuwaj tej wiadomosci narazie, az nie zostanie to skonczone.

To moze ja cos od siebie dorzuce:
http://imgur.com/a/Isubc
Skoro jest ten temat, to prosilbym rowniez o usuniecie tego - bo jestem obrazony od konfidenta itp.
#9
(09-04-2017, 11:31)M_A_T_I napisał(a):
(09-04-2017, 11:07)Invi napisał(a): Cichusek nie jest jasnowidzem, daj screena z wiadomości ;v

Z tego co wiem to cichusek moze chyba sprawdzac wiadomosci PW. Monster nie usuwaj tej wiadomosci narazie, az nie zostanie to skonczone.

To moze ja cos od siebie dorzuce:
http://imgur.com/a/Isubc
Skoro jest ten temat, to prosilbym rowniez o usuniecie tego - bo jestem obrazony od konfidenta itp.

a jak ty obrażasz w reputacji Mateuu od konfiturki, to jest dobrze :>

Cichusek nie widzi PW, to jest MyBB ._.

Boczek, no posta za cichego nie usuniesz. Możesz zgłosić post, a nie upominać w temacie, bo zaśmiecasz wątek.
#10
Ja nic nie usuwam czekam na wypowiedź Cichuska
Słodki Potworek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości