Budowniczy serwera classic.
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Kamil mam 18 lat i chciałem wyjść do was z pewną inicjatywą odnośnie serwera sky-block. Gram na waszym serwerze od ponad 8 lat z małą przerwą Ci którzy mnie znają powinni mnie kojarzyć spod nicku krafting. Pamiętam wielu graczy z którymi razem graliśmy na serwerze. Jenak to nie o to chodzi. Temat nazwałem budowniczy ponieważ chciałbym niejako przedstawić wam mój problem odnośnie tego serwera. Uważam zarówno ja jak i wielu moich przyjaciół z którymi grałem na tym serwerze, że:

-spawn od niepamiętnych czasów był nie zmieniany
-sklep z itemami jest bardzo prosty i w budowie nie ma niczego szczególnego
-na serwerze brakuje kogoś kto jest obecny i wrazie problemów pomaga innym
-nie ma nikogo kto jest w stanie w danym momencie wejść na serwer i zbanować gracza który np używa cheatów
-działki są zbyt małe

Ogólnie rzecz biorąc chciałbym tylko ze względu na to że gram tutaj długo za pozwoleniem administracji lub właściciela zmienić to wszystko co przedstawiłem powyżej i dodać wiele od siebie. Potrafię wybudować wiele budynków, rzeźb, posągów i innych i chciałbym je wdrożyć na ten serwer aby nie stawał się on nudny jak do tej lecz żeby na nowo stał się popularny.

Korzystam z moda zwanego Worldedit (WE) jeśli ktoś wie o co chodzi, oraz innych modów pomagających w budowie. Mam wielką wiedzę na ten temat, ponieważ posiadałem funkcję budowniczego na innym serwerze lecz administracja się tam posypała. Dlatego przychodzę do was aby wam pomóc.

Proszę o negatywne i pozytywne opinie na ten temat. Jeśli uznacie że to nie potrzebne oczywiście sb pójde.
#2
Serwer nie ma 8 lat....
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
(06-29-2017, 14:18)Blabla napisał(a): Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Kamil mam 18 lat i chciałem wyjść do was z pewną inicjatywą odnośnie serwera sky-block. Gram na waszym serwerze od ponad 8 lat z małą przerwą Ci którzy mnie znają powinni mnie kojarzyć spod nicku krafting. Pamiętam wielu graczy z którymi razem graliśmy na serwerze. Jenak to nie o to chodzi. Temat nazwałem budowniczy ponieważ chciałbym niejako przedstawić wam mój problem odnośnie tego serwera. Uważam zarówno ja jak i wielu moich przyjaciół z którymi grałem na tym serwerze, że:

-spawn od niepamiętnych czasów był nie zmieniany
-sklep z itemami jest bardzo prosty i w budowie nie ma niczego szczególnego
-na serwerze brakuje kogoś kto jest obecny i wrazie problemów pomaga innym
-nie ma nikogo kto jest w stanie w danym momencie wejść na serwer i zbanować gracza który np używa cheatów
-działki są zbyt małe

Ogólnie rzecz biorąc chciałbym tylko ze względu na to że gram tutaj długo za pozwoleniem administracji lub właściciela zmienić to wszystko co przedstawiłem powyżej i dodać wiele od siebie. Potrafię wybudować wiele budynków, rzeźb, posągów i innych i chciałbym je wdrożyć na ten serwer aby nie stawał się on nudny jak do tej lecz żeby na nowo stał się popularny.

Korzystam z moda zwanego Worldedit (WE) jeśli ktoś wie o co chodzi, oraz innych modów pomagających w budowie. Mam wielką wiedzę na ten temat, ponieważ posiadałem funkcję budowniczego na innym serwerze lecz administracja się tam posypała. Dlatego przychodzę do was aby wam pomóc.

Proszę o negatywne i pozytywne opinie na ten temat. Jeśli uznacie że to nie potrzebne oczywiście sb pójde.

8 lat temu to jeszcze minecrafta nie było.
Cichusek mówił, że jak chcesz zbudować jakiś spawn czy coś to zbuduj na jednoosobowym i podeślij.
Niedostępny
#4
8 lat? ten serwer tyle nie istnieje XD

jeżeli chcesz zbudować jakiś spawn, to buduj i wyślij go Cichemu. wg mnie ten który teraz jest na sky-blocku, jest fajny.

CIchusek sam wybiera osoby jeżeli takowe potrzebuje, wiec watpie bys kimkolwiek tu został, ale pobudować możesz, z tym że niczego za to nie dostaniesz
Niedostępny
#5
ja nie przyszedłem żeby tutaj coś sępić Wink


ten serwer może 8 nie ma. dokładnie nie pamiętam
#6
jak chcesz to mozesz jakis spawn zbudowac na singlu (czy gdzies u siebie), porobic screeny i podeslac mi razem z mapka.
nikt ci temu nie broni, jak mi sie spodoba i bedziesz tego chcial to go wgram na serwer.
ogolnych zasad co do wygladu to raczej nie ma, bo wszystko na swoj sposob moze ladnie wygladac jak tylko do siebie pasuje.
po prostu musi byc zawarte to co jest aktualnie na spawnie, jakies sklepiki, enchanty, enderchesty, rozne portale, wymieniarki, bedrocki informacyjne i sklepikowe i cala reszta.

jedyno mnie tylko tu zastanawia, bo zaczales pisac o skyblocku, a w powodach wymieniles male dzialki i temat zostal napisany w classicu.
wiec juz nie wiem o ktory serwer tobie chodzi, ale jesli masz na mysli classic to tu akurat niedawno byl wymieniany spawn Tongue
ale jesli chodzi o wielkosc dzialek/wysp, to ich nie da sie zmienic bez robienia resetu/nowej edycji, a tego nie zrobie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości