ranga
#1
Może by tak dodać range YT??
diaxowy set,10k,5 działek,5 sethome, i reszta co ma svip (nie musi być tych itemów to tylko propozycja)
co wy na to?
#2
Były już o tym propozycje. Jest to bezsensu, bo będzie zaraz wylew YouTuberów którzy nagrywają chłam. Nie da rady stworzyć jakiś dobrych kryteriów.
A z tymi przedmiotami to już wógole będzie katastrofa.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Na NIE. Codziennie odbierac diax set i ten tryb bedzie drugi pvp ;p Jeszcze raz na NIE.
Pozdrawiam
Niedostępny
#4
Na Nie to bez sensu!
2017 | Było Fajnie ☆

Strzel Plusa Wink Pozdro.
#5
Nie..
#6
Fajnie by było, gdyby była ranga YT, ale by nic nie dawała.
S1-Classic-Prison-Pvp z pistoletami
#7
(05-09-2017, 14:29)Kajvo napisał(a): Fajnie by było, gdyby była ranga YT, ale by nic nie dawała.

Poco?
#8
(05-09-2017, 14:38)•KuBa• napisał(a):
(05-09-2017, 14:29)Kajvo napisał(a): Fajnie by było, gdyby była ranga YT, ale by nic nie dawała.

Poco?

Żeby na przykład nie robić skarg za ,,podszywki" za youtuberów?
#9
Na TAK.
Zmartwychwstałem jak Jezus.
#10
No dobrze, ale panowie jest jeden problem. Komu dawać rangę YT? Komuś kto 10 sekund temu założył konto, czy komuś kto ma np: 1000 subów, ale nagrywa filmy z czegoś innego z Minecrafta, czy też komuś kto nagrywa z Minecrafta na Sky-Land.pl ale nie umie się zachować, bluźni i jest chamski lub jego filmy są w 144p nagrywane jakimś starą kamerą lub telefonem, cały czas się jąka lub jego filmy są nudne?
Właśnie jak mówiłem nie da się określić jakiś kryteriów aby otrzymać tą rangę. Przecież nikt nie będzie tego wszystkiego sprawdzał...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości