Marionetka
#1
przed robiłem sobie mechanizmy aż nagle moja postać zaczęła się sama ruszać i wykonywać sama ruchy


prosze o wytłumaczenie
#2
Cos sie zbugowalo, albo masz wirusa, sproboj przeskanowac pc albo wylacz i wlacz pc Smile
IM BACK
#3
Tak trochę o tym poczytałem, i jeżeli wierzyć temu co piszą, ten bug występuje jeżeli w jakiś sposób Minecraft się zatnie i źle odczytuje to co wpisało się na klawiaturze. (Na starszych wersjach)

Ponoć żeby to naprawić, trzeba pod czas tego autobiegu nacisnąć klawisz odpowiedzialny za poruszanie się do przodu. (Zazwyczaj W lub strzałka w górę, zależy jak masz w opcjach ustawione) Wtedy postać się zatrzymuje.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Też tak mam czasami, lecz z myszką jest to spowodowane ścięciem się gry, przez co gra odbiera współczynnik jak byśmy dotykali nadal myszki, cechami tego bugu jest np kręcenie się w koło bez powodu. Należy chwilę poruszać myszką i wszystko wraca na swoje miejsce. To nie żadne wirusy Big Grin
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#5
(03-24-2017, 22:46)Tails napisał(a): Tak trochę o tym poczytałem, i jeżeli wierzyć temu co piszą, ten bug występuje jeżeli w jakiś sposób Minecraft się zatnie i źle odczytuje to co wpisało się na klawiaturze. (Na starszych wersjach)

Ponoć żeby to naprawić, trzeba pod czas tego autobiegu nacisnąć klawisz odpowiedzialny za poruszanie się do przodu. (Zazwyczaj W lub strzałka w górę, zależy jak masz w opcjach ustawione) Wtedy postać się zatrzymuje.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Albo kliknąć shift lub E (ekwipunek)
Pozdrawiam
Niedostępny
#6
(03-24-2017, 22:46)Tails napisał(a): Tak trochę o tym poczytałem, i jeżeli wierzyć temu co piszą, ten bug występuje jeżeli w jakiś sposób Minecraft się zatnie i źle odczytuje to co wpisało się na klawiaturze. (Na starszych wersjach)

Ponoć żeby to naprawić, trzeba pod czas tego autobiegu nacisnąć klawisz odpowiedzialny za poruszanie się do przodu. (Zazwyczaj W lub strzałka w górę, zależy jak masz w opcjach ustawione) Wtedy postać się zatrzymuje.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Nie do końca tak jest, bug jest prawdą lecz żeby stłumić problem należy nacisnąć ten przycisk w którym kierunku się porusza. Jeśli masz sterowanie "WASD" to np jak idzie Ci do tyłu do klikasz "S" dwa razy.
#7
dzięki za pomoc


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości