Wybacz kolego...
#1
Tongue 
Mój nick: Iam...
Nick oskarżonego: Bariosek54
Powód: Słownictwo
Dowód: Zrzuty ekranu

Teraz czekam z niecierpliwością na obiecany dłuższy ban za słownictwo Wink http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...787&page=2


Załączone pliki Miniatury
                   

Niedostępny
#2
Iam Pragnę Cię Poinformować Ze Gdyby Były to wulgaryzmy serwer by mnie zbanował,ale jeśli mogę to Napisać a serwer mnie nie banuje to nie jest to niestety wulgaryzm dlatego oddalam powództwo o jakiegokolwiek bana .
#3
Pragnę cię poinformować, że wymowa twoich słów jest jednoznaczna. Pragnę cię także poinformować, że zamienianie J na Y nie jest genialnym pomysłem na omijanie mute'a, w końcu cię ktoś dopadnie, na przykład taki ja.

Niedostępny
#4
Widzę że dobry Obywatel z ciebie(Konfident)więc widzę ze jak ktoś nie chce wykonywać twoch Komend na serwie to Kablujesz tak na tym to polega ? Dajesz czaszkę to cię nie zgłoszę Big Grin
#5
Moje rzekome "polecenie" miało wydźwięk żartobliwy. Przecież wiesz, że takim chamem bym nie był, żeby być przekupnym. To nie Rosja i Kraj Przywiślański podczas zaborów. Tongue

Niedostępny
#6
Mam świadków to było Bardziej na Poważnie a nie w Formie żartu chyba że przekupisz je czymś to się nazywa Korupcja
#7
(02-22-2017, 20:52)bariosek54 napisał(a): Mam świadków

Przepraszam że się wtrącam ale o ile się nie mylę zeznania świadków się tutaj nie liczą......... ;'/
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#8
świadkowie mają Prawo zeznania jeśli się nie mylę w Polskim Prawie Big Grin
#9
(02-22-2017, 20:58)bariosek54 napisał(a): świadkowie mają Prawo zeznania jeśli się nie mylę w Polskim Prawie Big Grin

Jeśli chcesz tak daleko wchodzić to zacytuj artykuł, paragrafy i z jakiego kodeksu...

Niedostępny
#10
(02-22-2017, 20:58)bariosek54 napisał(a): świadkowie mają Prawo zeznania jeśli się nie mylę w Polskim Prawie Big Grin
Gheh, te porównania do prawdziwego życia.
To ja też porównam.

Świadkowie mogą kłamać.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości