pvp
#1
Mam propozycję, aby za wylogowywanie na pvp podczas walki wprowadzić karę typu śmierć. Wiem, że spadłaby liczba graczy uczęszczających w to miejsce, ale byłoby mniej na marne zjedzonych koxów, zrytych setów itd. Wtedy były sens tam iść. Ponadto cheaterzy, którzy posiadają AutoDisconnecta, byliby skazani na uczciwą walkę. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
#2
Jestem za, wyeliminowałoby to cheaterów, ale mogłyoby buć duzo przypadkowych deadow
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#3
Były tematy, wszystkie pluginy mają błędy.
#4
BSRF jakie przypadkowe dedy?
#5
Mhh... pomyślmy:
Ktoś jest na mini pvp i ten ktoś ma laga i wywala a miał na sobie diax eq, wchodzi a tu bum, nie ma diax eq bo wyszedl z mini pvp. Jestem na nie i tak jak myszak napisal byly bledy w pluginie.
#6
ale jak ktoś dostanie laga to i tak prawdopodobnie umrze, jeśli wiesz o co mi chodzi
#7
(01-08-2017, 20:37)oliwia000 napisał(a): ale jak ktoś dostanie laga to i tak prawdopodobnie umrze, jeśli wiesz o co mi chodzi

Jak ktoś dostaje laga to albo wisi w powietrzu i nie można z nim nic robić, albo zostaje w grze i można go bić, albo go wyrzuca a antylog go nie zabija. Jakby był dobry plugin to już dawno zostałoby to dodane.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości