ban za molti konto
#1
Witam dostałem bana za molti konto .
Zostałem zgłoszony przez kugusiek .
Mój nick to mati2710 i tu pojawia sie moje pytanie .
Jak słusznie cichusek zaobserwował skoro mnie już kiedyś zgłaszano o czym nie wiedzialem . lecz były rożne ip poniewaz to 2 konto jest kuzyna . z ktorym mieszkam lecz wakacje spędza u babci . i tam zalozyl to konto bo chciał pograć ze mna dlatego byly rozne ip . po powrocie gdy gral w domu IP było takie samo ponieważ w domu jest ruter na wszystkie komputery wiec ip bedzie to samo . Tu pojawia sie moje pytanie jezeli 2 osoby graja z 1 ip zawsze to bedzie traktowane jak multikonto ? czy można to gdzieś zgłosić ? żeby było to legalne ?
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#2
Chyba jeśli to jest rodzeństwo ,rodzina lub nawet kolega i zostanie to zgłoszone Administracji to będzie legalne o ile się nie mylę.
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#3
w takim razie prosiłbym o ub ponieważ te 2 konta nie są moje lecz tylko 1 . a 2 jest kuzyna . Co prawda nick jest bardzo podobny lecz to dlatego aby było nas łatwo skojarzyć razem . Żaden z nas nie ma na imię Mati to po prostu nasz login w wielu grach .

kaukazu powiem szczerze że nawet nie wiem gdzie miąłbym to zgłosić przepatrzyłem forum i żadnego tematu do zgłaszania wspólnego ip nie ma ... czy można byłoby coś z tym zrobić ?
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#4
odbanowalem was.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości