Wielkie zgłoszenie....
#1
Mój nick: Kaukazu
nicki oskarżonych: wymiennie poniżej wraz z minutami..
0:59 WeraHer antyknockback, 1:26 OliHer i Oliwai345 , 1:50 xZuza1337, oczywiście co do wszystkich pewien nie jestem...nie znam się też na Chetach* i mam prośbe niech administracja sprawdzi dokładnie też innych graczy którzy sie przewijają przez...film bo wszystkich nie zauważę.....oczywiście mogłem mieć lagi.. biorę to pod uwagę...tym razem macie film w HD Smile
link: https://www.youtube.com/watch?v=xV_0xxYjMrM
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#2
u werhera oliher i oliwai345 nic nie widze zeby mieli cos a u xZuza1337 nie jestem pewny czy ma
#3
(07-20-2016, 21:34)Kubusieg_xDe napisał(a): u werhera oliher i oliwai345 nic nie widze zeby mieli cos a u xZuza1337 nie jestem pewny czy ma

No chyba musisz być ślepy żeby nie zobaczyć że WeraHer i xZuza1337 nic nie mają -_-
..ღ♥ღ¸.•´((¯`•.ღ♥ღ.•´¯))`•.ღ♥ღ
… … …/ ) |'"'"''''"""""""""""""""''"|( \
……… / / |…..POZDRAWIAM..| \ \
…… _( (_ |...WSZYSTKICH...|_) )_
……( \ \ )'|_/ )________ ( \_'| ( / / )
… .(\ \ \ \_/ / … … … … …\ \_ / / / /)
……\ ……… /…… … … …… \ ……… /
…… \ ……_/ … … … … … …\_ ……/
…… / … /… … … … … … … … \ … \
……/__ /……… … … … …………
#4
u nikogo nic nie widze.
weraher normalnie odskakuje od strzalu, gdy gracz biegnie albo idzie to odrzut jest mniejszy, ale w pewnym momencie nawet wyraznie widac (w domku) jak stoi i strzal ja odrzuca do tylu.
u oliher i oliwai nic nie widze, fragmenty sa za krotkie.
u xzuzy mysle, ze to byl bug minecrafta, czasem sie tak dzieje ze postac jest odwrocona tylem a lapki i wszystko ma "z przodu", gdy do niej podszedles (choc cie nadal nie widziala), to w ogole cie nie uderzyla, zrobila to dopiero jak sie odwrocila.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości