Mistrzostwa Europy 2016
#51
Kiedy to się skończy?

Wysłane z mojego Sony XPERIA z2
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
  Odpowiedz
#52
ciemno widze polaczków grających z deutschami;p jak 1:0 z irlandią... a mogło być spokojnie 3:0
Skype: Sq4w13L
  Odpowiedz
#53
W meczu z Litwą też byliśmy faworytami, a skończyło się na 0:0.
Tak się mówi o Lewandowskim, a on na razie nie zabłysł.

Meczu z Niemcami, nie będę oglądał, bo:
- Istnieje ponad 90% szans że przegrają.
- Mecze oglądam na niemieckim kanale... Nie będę płacić tyle kasy Cyfrowemu Postalowi za 2 kanały, które mogą nie działać do końca EURO z powodu "awarii"...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#54
(06-14-2016, 18:15)Tails napisał(a): W meczu z Litwą też byliśmy faworytami, a skończyło się na 0:0.
Tak się mówi o Lewandowskim, a on na razie nie zabłysł.

Meczu z Niemcami, nie będę oglądał, bo:
- Istnieje ponad 90% szans że przegrają.
- Mecze oglądam na niemieckim kanale... Nie będę płacić tyle kasy Cyfrowemu Postalowi za 2 kanały, które mogą nie działać do końca EURO z powodu "awarii"...

Ja tak samo ;p Niemcy dużo nie gadają podczas komentowania więc nawet da się oglądać

Brawo Węgrzy ;p jest i pierwsza niespodzianka
Austria tak bardzo przereklamowana
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
#55
Gra ktos w sts?
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:12 -- AZ MU W PIENTY PUJDZIE
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:11 -- BUNTOWNIK JEDEN ZARAZ MU W SKURE WLEJE
  Odpowiedz
#56
(06-14-2016, 18:36)Croxx napisał(a):
(06-14-2016, 18:15)Tails napisał(a): W meczu z Litwą też byliśmy faworytami, a skończyło się na 0:0.
Tak się mówi o Lewandowskim, a on na razie nie zabłysł.

Meczu z Niemcami, nie będę oglądał, bo:
- Istnieje ponad 90% szans że przegrają.
- Mecze oglądam na niemieckim kanale... Nie będę płacić tyle kasy Cyfrowemu Postalowi za 2 kanały, które mogą nie działać do końca EURO z powodu "awarii"...

Ja tak samo ;p Niemcy dużo nie gadają podczas komentowania więc nawet da się oglądać

Brawo Węgrzy ;p jest i pierwsza niespodzianka
Austria tak bardzo przereklamowana

Austria, aż taka dobra to nie jest.
To są pierwsze w ich historii Mistrzostwa Europy do których się zakwalifikowali. (Te w roku 2008 się nie liczą, bo wtedy byli ich gospodarzami.)
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#57
Polska i tak przegra

Wysłane z mojego GT-S7560
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
#58
(06-14-2016, 18:15)Tails napisał(a): W meczu z Litwą też byliśmy faworytami, a skończyło się na 0:0.
Tak się mówi o Lewandowskim, a on na razie nie zabłysł.

Meczu z Niemcami, nie będę oglądał, bo:
- Istnieje ponad 90% szans że przegrają.
- Mecze oglądam na niemieckim kanale... Nie będę płacić tyle kasy Cyfrowemu Postalowi za 2 kanały, które mogą nie działać do końca EURO z powodu "awarii"...

no lewy nie zabłysnął no bo jak tu się uwolnić na czystą pozycje gdy za plecami ma się 2 obrońców...

większość reprezentacji tak robi... oprócz tych lepszych, bo pomoc jest łatwa do zgaszenia.

jakby nie alaba croxx to by się wgl nie dostali...
Skype: Sq4w13L
  Odpowiedz
#59
no co za pacany xd wyłączyli niemieckie kanały na satelicie
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
#60
Kurde, gdy miałem satelitę (jakieś 5 lat temu Lel), to pamietam ze mogłem łapać sygnał w dualu. Zawsze był HotBird na którym były polskie kanały i Astra gdzie było wszystko xD

Może tam je zdf
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości