Odchodzę.
#11
(05-27-2016, 19:44)lassem napisał(a):
(05-27-2016, 19:38)Frost napisał(a): Mnie jak zawsze nigdzie nie ma[emoji14]
Widzimy się za 2 lata.

Może Tom wkurzy hajera i dostanie perma ;p Ja do Ciebie będę na skype pisał i rozpoznawał anime xd Tobie nie podziękuję bo nie chciałeś mi powiedzieć nazwy xD
Julie z Absolute Duo, zadowolony xdd? Chociaż 8h temu się dowiedziałeś o tym.
Chodź wyskilluj mnie w stolarstwie
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#12
Szkoda że odchodzisz ;_; Nigdy nie zapomnę wspólnej gry na classicu i pvp Big Grin Jak zawsze mozesz do mnie napisac o cos Smile

Besos :*
#13
jeżeli odchodzisz - cześć
jeżeli zostajesz - to spoko
i dziękuję że dziękujesz
Niedostępny
#14
(05-27-2016, 22:47)AWP_Asiimov napisał(a): Szkoda że odchodzisz ;_; Nigdy nie zapomnę wspólnej gry na classicu i pvp Big Grin Jak zawsze mozesz do mnie napisac o cos Smile

Besos :*

Chodz na reda xD Napisalem, ze jesli gracze przestana po mnie jechac, ze zglaszam cheaterow i wulgaryzmy i tom sie ogarnie to zostane.
#15
(05-28-2016, 06:19)lassem napisał(a):
(05-27-2016, 22:47)AWP_Asiimov napisał(a): Szkoda że odchodzisz ;_; Nigdy nie zapomnę wspólnej gry na classicu i pvp Big Grin Jak zawsze mozesz do mnie napisac o cos Smile

Besos :*

Chodz na reda xD Napisalem, ze jesli gracze przestana po mnie jechac, ze zglaszam cheaterow i wulgaryzmy i tom sie ogarnie to zostane.
Mam taką nadzieje ,że zostajesz Smile hehe
#16
Super czyli zapominasz o #krawczykteam ? Sad Jak tak to cześć
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#17
(05-28-2016, 06:44)GrzanaPL napisał(a): Super czyli zapominasz o #krawczykteam ? Sad Jak tak to cześć

Nigdy nie zapomnę ani o Tobie, ani o #krawczykteam :* Krzysiu zawsze zostanie w moim sercu Heart

(05-27-2016, 18:06)HubPlayGames napisał(a):
(05-27-2016, 16:37)lassem napisał(a): Dziękuję:
HubPlayGames (marit)

No wez nieeee. Kto bedzie nagrywal aury xD Sad

Zapewne Tomateus, gdyż on się skarżył, poniżał mnie i wyzywał od "konfitur" za to, że robię skargi na cheaterów, pewnie on chce zobaczyć jak to jest tracić godziny na nich (nagranie, wstawienie, ulepszenie, danie na forum), ba, nawet rozpowiedział całemu serwerowi, żeby dodali mnie, "konfiturę" do black listy. Oskarżał mnie też o to, że pomagam Administracji, że ja piszę, a oni tylko temat zamykają, więc proszę, droga wolna, niech nagrywa ile wlezie. Robiłem wszystko co mogłem na tym serwerze, starałem się coś proponować ale zawsze odpowiedź była "nie", siedziałem tu kilka godzin dziennie, żeby nagrać kilku cheaterów, po czym otrzymuję wulgarną wiadomość od Tomateusa, ze jestem konfiturą, co rozgłosił na serwerze. Mam dość siedzenia tu godzinami, a potem żeby jakiś (...) się mnie czepiał, że pomagam, Nie, to nie - ja mogę iść gdzie indziej.
#18
Ja też miałem czas na prisonie że byłem tzw "rudym" i dwóch graczy mnie jechało że zgłosiłem jego ziomka itd. Po prostu miałem na ich wyj**e Wink
#19
Ty dwóch.. Ja mam na cały s1 ;-;
#20
To nie graj na s1. Po zatem to i tak slaby tryb. ;P Lepszy classic , prison , pvp Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości