5 faktów o użytkowniku wyżej
Minecraftowy

1. Powtórzył "nie znam go" 2 razy
2. Wóz strażacki na avatarze.
3. Nie zbyt go znam...
4. ...ogólnie mało pisze.
5. Bywalec Classica.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
1. Nic nie wiem o Tobie, prawie nic XD
2. Lubi Dubstep(no jak lubi muzyke elektroniczna to dupstep też ;-Wink
3. Oglądał Sonica XD
4. Sprzedaje dlc, pewnie pazerny jak EA lub Ubisoft
5. Lubi Masło
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
  Odpowiedz
(03-15-2016, 19:14)Porywacz napisał(a): 5. Lubi Masło
Tak się składa że nie lubię.

1. Mistrz Classica (ten jedyny...)
2. Podobno próbuje przejąć władze, ale by co ja nic nie wiem.
3. Powiem Ci tylko jedno słowo. Plastik Nabiał.
4. Ma predyspozycje na ministra Prawa i Sprawiedliwości.
5. "Dla ciebie śmietana,,:
[Obrazek: pitnica-mietana-18-tuszczu-200ml_291465c...1c4094.jpg]
Może być?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
1.Spoko gość
2.Zawsze aktywny
3.Polecam
4.Fajny symbol
5.Polecam wypić mleko xD
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
  Odpowiedz
1.Grasz na s1
2.Masz ELITE
3.Emmmm
4.Pewnie mnie znasz
5.KONIEC
  Odpowiedz
Dobry odkop nie jest zły

1. Od najmłodszych lat fascynuje się kllasyką, nigdy się nie poddawał i spełnił swe największe marzenie: został krytykiem sztuki kllasycznej

2. Przemierzając kazachstańskie stepy znalazł miłość swojego życia - kozę Gulszat z którą niestety nie wiódł długiego i obfitującego w miłosne uniesienia związku (przeszkodził mu w tym pewien Ahmed)

3. Odniósł sukces w dziedzinie mleczarstwa a dokładniej w produkcji wysokobiałkowej śmietany "Białuszka" która podbija europejskie rynki

4. Jego mentorem jest Jan Haczyk pseudonim "B8", od którego pobierał nauki i szerzy we wszelakich miejscach publicznych jego wspaniałą ideologię

5. W wolnych chwilach oddaje się swej największej pasji - rewitalizacji folii bąbelkowej by była zdatna do ponownego użytku i rozkosznego przebijania palcami
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
(06-30-2016, 12:00)Croxx napisał(a): Dobry odkop nie jest zły

1. Od najmłodszych lat fascynuje się kllasyką, nigdy się nie poddawał i spełnił swe największe marzenie: został krytykiem sztuki kllasycznej

2. Przemierzając kazachstańskie stepy znalazł miłość swojego życia - kozę Gulszat z którą niestety nie wiódł długiego i obfitującego w miłosne uniesienia związku (przeszkodził mu w tym pewien Ahmed)

3. Odniósł sukces w dziedzinie mleczarstwa a dokładniej w produkcji wysokobiałkowej śmietany "Białuszka" która podbija europejskie rynki

4. Jego mentorem jest Jan Haczyk pseudonim "B8", od którego pobierał nauki i szerzy we wszelakich miejscach publicznych jego wspaniałą ideologię

5. W wolnych chwilach oddaje się swej największej pasji - rewitalizacji folii bąbelkowej by była zdatna do ponownego użytku i rozkosznego przebijania palcami

Kocham Cie xD

KROKS

1. Mieszka na spokojnej wsi, dzięki czemu nie są mu obce uroki tych miejsc - ujowy net na przykład

2. Choć mieszka w małej miejscowości, to ma rodzinę w USA, dzięki czemu tam się znalazł

3. Dostał NIESZŁUSZNEGO bana za kapsloka od pana puzona, którego teraz nie ma (chwała temu, który go zdjął)

4. Podczas swojego bana oraz pobytu w USA założył konto o nicku DarkScythe, żeby być takim trochę amerikan trend co nie

5. Jeden z ludzi z tego serwera, których na długo zapamiętam Smile
Niedostępny
  Odpowiedz
Konto stim na którym nic nie mam
Najwyżej cs'a w którego nie chce mi się grać xD

Smietanka:

1. Jego sygna jest majestatyczna, piękna, niesamowita

2. Jest trochę mądrogłupi (aha) ponieważ widać że nie jest idiotą ale czasami mu odwala

3. Ma plejstejszyn cztery

4. ZAWSZE KOGOŚ WKURZAŁ, OBRAŻAŁ, SPAMOWAŁ, BYŁ NIEMIŁY I NIEKULTURALNY

5. Kiedy był zbanowany to miał miliardy kont (szacuje się, że jakieś 40% tego forum to konta śmietanki)
Niedostępny
  Odpowiedz
B)

1. muj ziomek muj ziomek
2. jest ode mnie lepszy w te hińskie koła
3. dalej pyka sb w majntafta
4. pomógł mi z wyborem fołna
5. tak samo urzytkownik którego nigdy nie zapomne
  Odpowiedz
Poziomica... Ok, to może Rakitz. Hmm, niech będzie PATRYK

1. Posiada rakowy komputer, właśnie dlatego nie gra w żadne NORMALNE gry tylko jakieś lole i inne cs'y

2. Ma telefon z którym mu pomagałem. Ciekawy jestem czy chodzi o Siaomi czy może O Siamsiunga

3. Lubi te chińskie szajsy, te DRAGON BOLE

4. Szkoda, ze już mniej gra w chińskie koła, nie mam kogo pobijać w pp :c

5. Spoko ziomek, zawsze dziwiłem się że jest ogarnięty jak na swój wiek
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości