Witam !
#1
Więc witam to ja seweryn a to moje nowe konto ponieważ miałem problemy z lapkiem i musiałem wywalić cały system... nie warto opowiadać.


Chciałem powiedzieć że wiadomo dostałem perma który jest nie słuszny ponieważ mój 2 ban za rzekomo nukera. To nie był mój nuker a to dlatego że wtedy po serwerze krążył mój sobowtór severyn(liczby kórych nie pamiętam)Stworzyłem odnośnie tego wątek. Czyli nie mówię że puyan jest ślepy o_O
Tylko to że mógł się pomylić co do gracza.Czyli powinienem dostać bana na 10 dni :C.

A teraz konkrety OWSZEM miałem cheaty nie zaprzeczam, ale naprawdę za czołem żałować.

+owszem chciał bym aby zamiast perma był ban na 10 dni, aby na to zapracować będę się udzielać na forum.

A czemu chciał bym bana na 10 dni no cóż ten serwer jest BARDZO fajny + Administracja jest miła i nie jak na niektórych serwach mówi BAN, ale nie mówi za co.Na tym serwerze jest to spełnione.

+ jeszcze jeden plus XD:Zawsze tu grałem.I jeśli administracja mi powiedzmy wybaczy OBJECUJE że będę nagrywał cziterów. I w miarę możliwości pomagał nowym graczom.


Cichusku twoja wypowiedź się dla mnie najbardziej liczy.
#2
Właśnie przyznałeś się że jesteś "tym" graczem co wcześniej został permanentnie zbanowany. Aktualnie stworzyłeś nowe konto co zapewne zalicza się do multi. Czyli? Sam prosisz o kolejnego bana. Dobrze to rozumiem? :>
#3
Jest to konto na FORUM nie w grze.
#4
"jest to"*.
Bany permanentne nie zostają nałożone przypadkowe. Przypuszczam że na pewno nie zostaniesz odbanowany.
#5
Nie chodzi o to że dostałem go przypadkowy tylko że za cheaty dostaje sie bana na 10 dni jeśli juz 2 raz cie banują A mnie zbanowano za 2 razem za nukera którego nie mam :C i nie miałem :C
#6
System banowania
1 raz 7 dni
2 raz 20 dni (około tyle)
3 raz perm
LUB !!!
1 raz 7 dni
2 raz PERM

Jak już raz dostałeś bana powinna ci się w głowie lampka zapalić że tak nie można
Więc nie dostaniesz ub

Do Zamknięcia
........................................UwU
Niedostępny
#7
Dostać powinien DOPIERO 2 bana a nie 3 :c 2 był nie słuszny

Za 1 raz miałem za chyba multi konto a 2 za cheaty powinien być na 20 dni!(chyba)
#8
dostales bana za:
- multikonto 5 dni
- cheaty 10 dni
- cheaty permanentny (na zawsze)

oprocz tego uzywales konta o nicku severyn, sevi i (prawdopodobnie) seweryn.
a gracz o nicku severyn1 i severyn1231 prawdopodobnie nigdy nie zostaly wziete pod uwage, bo te konta nie sa zbanowane.

wedlug mnie nie powinienes zostac odbanowany, ale w tym przypadku ostateczna decyzje ma puyan, poniewaz to on cie zbanowal.
temat na razie zamykam, jak puyan bedzie chcial cos dodac, to napisze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości