UnBan
#1
Zostałem permamentnie zbanowany za reklamę ts3 ;c Sądziłem ,ze mozna reklamowac jesli serwer sky-land nie posiada własnego teamspeak3 .. Reklamą była tabliczka na mojej wyspie z IP teamspeak'a. Moim zdaniem ban za ts3 i na dodatek co serwer nie posiada własnego jest banałem .. Emerald Prosiłbym o unbana :> mój nick w grze to : xBielu . Mam tam wykupionego Super Vipa i mam go od 3 dni i niechce stracic pięniedzy. Cry Cry.. Mogłem nie reklamowac ts3 .. Przepraszam i prosze o un ban :> Mam nadzieje ,ze dostane to czego chcialem Wink
#2
Nie ma ciebie na liście banów, więc zrestartuj router albo poczekaj 48 godzin i powinno byc lux Wink
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Byl juz watek o tsach, ponadto "zabrania sie reklamowania jakich kolwiek serwerow w tym ts3. Jeden fracz zrobil tsa serwerowego i dostal perma. Gdyby cichy chcial ts3 to by zrobil. Poczytaj poprzednie tematy.
#4
Mam nadal bana , cóż poczekam te 48h ,ale nie chce stracic swojego Svipa... + mam wykupiony biom ...

Sprawdzałem na liście banów i zostalem zbanowany permamentnie ;c Czyli Svip i biom zmarnowany :>
#5
odbanowalem cie, nie reklamuj juz ts3.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości