Cześć :D
Ten ziomek z blond postawionymi włosami do góry [emoji14]

TAPTALAK
Mimo iż niezbyt rozumiem waszą rozmowę o postaciach to miło się ją czyta Tongue
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
(08-19-2015, 21:30)Raditz napisał(a): Wyjaśnie ci zasady gry. Jako iż masz TK6 to wiesz, albo i nie, ze jest coś takiego jak efekt Bounce. Jak wcisniesz kolesia w ziemie to odbije sie i mozesz dalej wyprowadzic combo. Lecz we free wersji tego nie ma. Ponadto bedziemy mogli zagrać tylko piec razy, bo jest tylko piec coinsow do gry online, potem znow je dostaniesz po okreslonej liczbie czasu. I ZAŁOŻENIE POKOJU BEDZIE MNIE KOSZTOWALO JEDEN ZLOTY BILET WIEC GRAJ NA POZIOMIE PLS

TAPTALAK

(08-19-2015, 21:27)Frost napisał(a): Armor Kinga i Dragunova bym najszybciej pokonał.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
Coś mi się kurde nie wydaje

TAPTALAK

oki jak to ogarne to k bende se na tej darmowce trenowal xddd

(08-19-2015, 21:33)McKwadrat napisał(a): Mimo iż niezbyt rozumiem waszą rozmowę o postaciach to miło się ją czyta Tongue

nie ja tak mam bo ja dawno nie gralem wiec nwm xd
........................................UwU
Niedostępny
(08-19-2015, 21:33)McKwadrat napisał(a): Mimo iż niezbyt rozumiem waszą rozmowę o postaciach to miło się ją czyta [emoji14]
Armor King - Wrestler w masce czarnego jaguara
Kazuya - Ojciec Jina
Jin - Syn Kazuya
Paul - Uliczny wojownik xd Brał udzial w ulicznych walkach
Devil Jin - Jin w formie diabła
Dragunov - jakiś tam rusek z wojska, nie chce mi sie jego historii opowiadać
Yoshimitsu - Samuraj z klanu Manji Ninja, zabiera bogatym daje biednym

TAPTALAK
(08-19-2015, 21:37)Raditz napisał(a):
(08-19-2015, 21:33)McKwadrat napisał(a): Mimo iż niezbyt rozumiem waszą rozmowę o postaciach to miło się ją czyta [emoji14]
Armor King - Wrestler w masce czarnego jaguara
Kazuya - Ojciec Jina
Jin - Syn Kazuya
Paul - Uliczny wojownik xd Brał udzial w ulicznych walkach
Devil Jin - Jin w formie diabła
Dragunov - jakiś tam rusek z wojska, nie chce mi sie jego historii opowiadać


TAPTALAK
o dzieki xd
........................................UwU
Niedostępny
Ogólnie to wyszedł film z tego, polecam obejrzeć ale nie przy rodzicach

TAPTALAK
aha ale kategoria wikowa ale na yt czy w tv ? xd
........................................UwU
Niedostępny
(08-19-2015, 21:34)Mateuu napisał(a):
(08-19-2015, 21:30)Raditz napisał(a): Wyjaśnie ci zasady gry. Jako iż masz TK6 to wiesz, albo i nie, ze jest coś takiego jak efekt Bounce. Jak wcisniesz kolesia w ziemie to odbije sie i mozesz dalej wyprowadzic combo. Lecz we free wersji tego nie ma. Ponadto bedziemy mogli zagrać tylko piec razy, bo jest tylko piec coinsow do gry online, potem znow je dostaniesz po okreslonej liczbie czasu. I ZAŁOŻENIE POKOJU BEDZIE MNIE KOSZTOWALO JEDEN ZLOTY BILET WIEC GRAJ NA POZIOMIE PLS

TAPTALAK

(08-19-2015, 21:27)Frost napisał(a): Armor Kinga i Dragunova bym najszybciej pokonał.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
Coś mi się kurde nie wydaje

TAPTALAK

oki jak to ogarne to k bende se na tej darmowce trenowal xddd

(08-19-2015, 21:33)McKwadrat napisał(a): Mimo iż niezbyt rozumiem waszą rozmowę o postaciach to miło się ją czyta Tongue

nie ja tak mam bo ja dawno nie gralem wiec nwm xd
Mam 1 bijatykę zwaną tekken na psp Big Grin
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
(08-19-2015, 21:42)Mateuu napisał(a): aha ale kategoria wikowa ale na yt czy w tv ? xd
na yt jest
(08-19-2015, 21:42)McKwadrat napisał(a):
(08-19-2015, 21:34)Mateuu napisał(a):
(08-19-2015, 21:30)Raditz napisał(a): Wyjaśnie ci zasady gry. Jako iż masz TK6 to wiesz, albo i nie, ze jest coś takiego jak efekt Bounce. Jak wcisniesz kolesia w ziemie to odbije sie i mozesz dalej wyprowadzic combo. Lecz we free wersji tego nie ma. Ponadto bedziemy mogli zagrać tylko piec razy, bo jest tylko piec coinsow do gry online, potem znow je dostaniesz po okreslonej liczbie czasu. I ZAŁOŻENIE POKOJU BEDZIE MNIE KOSZTOWALO JEDEN ZLOTY BILET WIEC GRAJ NA POZIOMIE PLS

TAPTALAK

(08-19-2015, 21:27)Frost napisał(a): Armor Kinga i Dragunova bym najszybciej pokonał.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
Coś mi się kurde nie wydaje

TAPTALAK

oki jak to ogarne to k bende se na tej darmowce trenowal xddd

(08-19-2015, 21:33)McKwadrat napisał(a): Mimo iż niezbyt rozumiem waszą rozmowę o postaciach to miło się ją czyta [emoji14]

nie ja tak mam bo ja dawno nie gralem wiec nwm xd
Mam 1 bijatykę zwaną tekken na psp Big Grin
też mam, nawet dwie

TAPTALAK
Poziomica, dopisz ze Yoshimitsu to samuraj.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości