PermaVIP
#1
Star 
Wiem, że Cichusek wypowiedział się w poprzednim wątku na temat "SuperVIP = LongVIP", że nie będzie dodawał rozmaitych nazw dla rang VIP, żebym gracze się nie pogubili, jednak bardzo proszę szanowną administrację i wszystkich graczy o przeczytanie tej propozycji, przemyślenie jej i ewentualnie, wyrażenie swojego zdania na ten temat Smile




Podczas nocnego grania dostaję nagle olśnienia i myślę sobie: "Gdyby VIP był na zawsze".

I tu rodzi się idea! Big Grin
PermaVIP, który by kosztował coś około 70 zł z VAT (koszt za 4 SVIPy lub 6 VIPów, a byłby (jak sama nazwa wskazuje - permanentny Big Grin)

Wiadomo, że wielu graczy nie będzie stać na taki wydatek, jednak przez ten serwer przewijają się setki, a nawet tysiące graczy, którzy mogą zostać potencjalnie nakłonieni do kupna VIPa lub SVIPa.
Jednak, kto lubi w kółko płacić co miesiąc lub co dwa, skoro można zapłacić raz a porządnie, a potem mieć święty spokój! Big Grin

PermaVIP - to samo co VIP i SVIP (tylko na zawsze Tongue)

Dziękuję za przeczytanie. Smile Proszę szanownych moderatorów o niezamykanie tematu, w celu wypowiedzenia się zarówno graczy i VIPów/SVIPów, jak i Cichuska na ten temat Big Grin

Daj plusika -> bądź AWESOME! Big Grin

Niedostępny
#2
Według mnie takie coś może być, ale...
1. Mógłby być trochę tańszy Tongue
2. Nie wiem, czy Cichy się zgodzi na tak dużą kwotę, nie wiem jak to jest, ale jakoś nie pasuje mi 70 zł SMSem :/
3. Może taki długi VIP byłby do kupienia tylko u Cichego "prywatnie", a nie tak jak cała reszta?

Z drugiej strony to przesada, ale co tam xD Cichy więcej zarobi, więc może się zgodzi Big Grin

@ZED
http://puu.sh/iNJR6/a50274798c.png - classic
Niedostępny
#3
Koszt 2 elite. Elite jest na 60 dni...
Niedostępny
#4
najdrozsza mozliwa opcja to sms za 30zl, takze nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości