osu!
No, no. Ładnie, od tygodnia... Kim ty kurde jesteś?
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
Co to to osu? wiem jestem noobem Big Grin
........................................UwU
Niedostępny
A kim mogę być? Słucham Kyry, lubię anime i gry :_:

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

(04-26-2015, 17:47)Mateuu20 napisał(a): Co to to osu? wiem jestem noobem Big Grin
wejdź na mój kanał albo w google wpisz

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
(04-26-2015, 17:47)Mateuu20 napisał(a): Co to to osu? wiem jestem noobem Big Grin
To ty życia nie masz jeżeli nie wiesz co to osu

(04-26-2015, 17:47)Raditz napisał(a): A kim mogę być? Słucham Kyry, lubię anime i gry :_:

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Jak się słucha Kyry to i Diversity
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
Dzięki za protip.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
(04-26-2015, 16:31)Raditz napisał(a): ?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

(04-26-2015, 16:25)Frost napisał(a): Ale te 1gb ramu w oczy szczypie... W porównaniu do kompa szkolnego to komp z NASA... 256mb ramu xd paint się zacina
Zbieram z tatą na lapka, może za dwa miechy bede mial coś normalnego, może.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Nie ma dobrych laptopów które nie były by o wiele gorsze od pc no chyba ze porównujemy taki laptop za 20k z takim PC za 5k... wtedy są podobnie wydajne XD (ps. to prawda)
ale wiem ze chodzisz do pdst i zaraz gimba wiec bedziesz jeszcze przynajmniej 6 lat na dupie wiec lepiej kup PC a nie pożałujesz.. tez z poczatku laptopa chcialem kupic i jakoś nie żałuje xd
Nie wiem, nie wiem. Zobaczy się xd

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
aha, i nie kupuj gotowców nawet jakby ci chcieli go wcisnąć nawet po "promocyjnej cenie" i z gratisem jakimś gównianym ktory sie popsuje po tygodniu uzywania xd lepiej kupic własnoręcznie komponenty i go złożyć.. nie jest to trudne a wiele sie nauczysz o komputerach i poza tym będziesz miał lepsze stosunki z tatą jak z nim bedziesz skladal xd (a raczej napewno) w internecie masz mnóstwo propozycji z kazdej półki cenowej jakie komponenty musisz kupić
Hmm, pogadam z nim.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
powiedz mi tylko za ile byś chciał a wujek viper ci pomoże xd wujek abu też zaraz sie rzuci na pomoc xd


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości