ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiadomo, za 2k od samsunga tez bardzo dobry bedzie
Niedostępny
  Odpowiedz
Nie kupuj produktów apple no chyba ze jesteś hipsterem albo lubisz płacić za marke
  Odpowiedz
Nie ale mi na marce nie zalezy ale mi tez zel osob ktore np. zobacz mam iphona 6 jestem fejmem roku ooo mamzloteko iphona jestem wiekszym fejmem

niby tak ale tan mini 3 to 1600zł a dobry ;p ale nwm jeszcze sie zastanowie ale to sie najbardziej od nich oplaca...nie bede np palcil 3K za malotki telefon
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
Produkty Apple są dla osób które cenią sobie wydajność i niezawodność, ale nie wszechstronność. Kupisz iMaca Retina z rozdzielczością 5K na Intelu i7, ale i tak na nim nie pograsz, bo po pierwsze rozdzielczość 5K jest tak wielka, że ten iMac nie pociągnie w niej nawet MC, a nawet jak zmniejszysz rozdzielczość to i tak nie pograsz w jakieś nowsze gry, bo grafika jest zintegrowana.
Niedostępny
  Odpowiedz
nie rozumiem wgl po co komu tablet ;-; mam telefon, mam koputer to na ciul jeszcze tablet
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
A mnie najbardziej bolą ceny za które mozna dostac 2x lepszy tablet np z androidem lub z windowsem w podobnej cenie... Ale dzieci instagrama i aska będą myśleć ze są super gdy przepłacą
  Odpowiedz
Hah, bo przecież logo apple musi być widoczne na selfie z lustereczkiem ;p
Niedostępny
  Odpowiedz
moze i apple jest solidne ale celowo rozwija sie i gdy kupisz cos od apple i sie zepsuje to juz tego napewno nie naprawisz i bedziesz musial kupic drugi albo zmądrzejesz i kupisz inny bo wszystko od apple jest zamkniete jak jakaś konserwa i nie dostaniesz sie do środka

Jestem hejterem (lol) ale krew zalewa jak ktoś mi powie ze apple jest najlepsze
  Odpowiedz
ja tez kiedyś uważałe ze mam kompa i fona ale czasami sie przyda np w samolocie w na wycieczce i se grac mozna nwm ;p dobra ide na obiad xdd

a propo ja taki markowy nie jestem ale moim zdaniem to tez nie jest na selfi z jabuszkiem tylko bo jest wydajny i dobry jedynie od apple to by m tableta kupil kompa nie bo malo gier na maca i bym musial miec te najdrozsze aby bylo wejscie na plytke
a fona to nie bo 3K i ileś za maly telefon?
a 2K za tableta

takie bez sensu po 2 moze nwm od czego kupie i czy wogule kupie zdecyduje jak bede mial juz caly hajs na to ;p
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
Tylko że w samolocie obowiązuje zakaz korzystania z telefonów komórkowych. (Wyłączyć telefony trzeba)
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 86 gości