osu!
#91
wot

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny
#92
Wtf.. Osu sie zeszmaciło i w dzisiejszej aktualizacji dodali coinsy które sie zdobywa grając w mapki ale traci jeden za włączenie jej.. mi tam wszystko jedno bo gram na tyle dobrze aby wyjsc na profit z tym ale co sie stanie jak sie straci wszystkie? przekierowanie do strony i "czekaj do jutra albo kup teraz!"?
#93
(03-31-2015, 14:56)Viper napisał(a): Wtf.. Osu sie zeszmaciło i w dzisiejszej aktualizacji dodali coinsy które sie zdobywa grając w mapki ale traci jeden za włączenie jej.. mi tam wszystko jedno bo gram na tyle dobrze aby wyjsc na profit z tym ale co sie stanie jak sie straci wszystkie? przekierowanie do strony i "czekaj do jutra albo kup teraz!"?

Już nie gram w osu! przez tą aktualizacje.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#94
Na prawde jest tak, ze jak sue straci wszystkie coinsy to nie mozna grac?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
#95
no nwm.. nie próbowałem xd

(03-31-2015, 15:50)Tails napisał(a):
(03-31-2015, 14:56)Viper napisał(a): Wtf.. Osu sie zeszmaciło i w dzisiejszej aktualizacji dodali coinsy które sie zdobywa grając w mapki ale traci jeden za włączenie jej.. mi tam wszystko jedno bo gram na tyle dobrze aby wyjsc na profit z tym ale co sie stanie jak sie straci wszystkie? przekierowanie do strony i "czekaj do jutra albo kup teraz!"?

Już nie gram w osu! przez tą aktualizacje.

te coinsy w niczym nie przeszkadzaja bo dostajesz ich z 2-3 podczas mapki...
#96
Fajper, wlacz stabilna wersje... xd a nie eksperyntalna

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny
#97
minus 10000/10 do potegi 10 miliardowej
#98
Aha.

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny
#99
(03-31-2015, 18:28)FLP napisał(a): Fajper, wlacz stabilna wersje... xd a nie eksperyntalna

Post wysłany przez aplikację Tapatalk

Już mam stabilną... zrób aktualizacje to tez coinsy bedziesz miał a nie mnie tutaj oskarzasz o uzywanie wersji eksperymentalnej ;-;
Nie no, tylko zgaduje ze tylko w eksperymentalnej jest ;p Ale jak jest rowniez w stabilnej to zastanawiam sie po co

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości