aliasy 3.0
#1
propozycja nowych aliasów dla: redstone, grassblock, water bucket, netherrack
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#2
prosze rowniez o dodanie aliasa do ender perel
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
odświeżing
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#4
Cichy jak masz ustawione skróty jakie dodawałeś to fajnie by było zrobić temat z nimi jakie już istnieją Big Grin jak nie masz to może ja kiedyś usiądę i zrobię temacik ze skrótami jakie zostały dodane Big Grin
#5
(02-05-2022, 21:29)Chrobras napisał(a): Cichy jak masz ustawione skróty jakie dodawałeś to fajnie by było zrobić temat z nimi jakie już istnieją Big Grin jak nie masz to może ja kiedyś usiądę i zrobię temacik ze skrótami jakie zostały dodane Big Grin
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=46550

na linku nizej w tym watku jest strona ze skrotami, ktora jest aktualizowana. opcja "szukaj" w przegladarce i mozna szukac odpowiednich aliasow.
#6
(02-05-2022, 22:00)h3zquu napisał(a):
(02-05-2022, 21:29)Chrobras napisał(a): Cichy jak masz ustawione skróty jakie dodawałeś to fajnie by było zrobić temat z nimi jakie już istnieją Big Grin jak nie masz to może ja kiedyś usiądę i zrobię temacik ze skrótami jakie zostały dodane Big Grin
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=46550

na linku nizej w tym watku jest strona ze skrotami, ktora jest aktualizowana. opcja "szukaj" w przegladarce i mozna szukac odpowiednich aliasow.

w tym linku są od tylko i wyłącznie podstawowe nazwy "autora" a na serwerze są ustalane przez graczy sky-land i np skrótu "ppie" na placki dyniowe w twoim linku nie ma i pewnie z 20 innych też nie będzie :p
#7
moze lepiej dac uprawnienia do komendy essentialsowej - /itemdb ?
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#8
odświeżing
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości