zniknięcie itemów z eq
#1
Exclamation 
Witam i zarówno dziękuje osobie która weszła w ten post chciałbym poruszyć temat który mi sie dzis przydarzył miałem miecz 4/3/3 kilof 5/3/3 oraz 20 staków cobla wiem ze to słabe przedmioty i szybkie do zdobycia ale chciałbym żeby taki problem został usunięty  Diamond
#2
W jaki sposób te przedmioty straciłeś? Bo tylko napisałeś, że straciłeś, a nie wiadomo w jakich okolicznościach...
#3
tez tak mam miałem miecz ostrość4,fireaspect2,looting2 i niezniszczalność 3i poprostu mi zniknął i miałem 435$ a jak niedawno wszedłem na serwer to miałem 335$ wiec jak by sie dało zwrócić te ity to by było fajnie.
#4
Ale w jaki sposób zniknęły. Wbiłeś na serwer i już tych itemów nie miałeś czy co ?
i Brak dowodów = brak oddania itemów Cry

edit: albo też jest opcja że ktoś włamał ci się na konto
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#5
(04-21-2021, 11:20)Yegyori napisał(a): Ale w jaki sposób zniknęły. Wbiłeś na serwer i już tych itemów nie miałeś czy co ?
i Brak dowodów = brak oddania itemów Cry

edit: albo też jest opcja że ktoś włamał ci się na konto

poprostu wszedłem na serwa i nie miałem juz mojego miecza bo te 100$ mam juz gdzieś ale miecz jest ważny ale co mam zrobić screena wysłać że miecza nie mam ultimatehaze potwierdzi że miałem taki miecz ale on tez był niedawno oskarzony
#6
Świadkowie to nie dowody musisz udowodnić ze miałeś te rzeczy a z tego co widzę nawet nic nie udowodniłeś wstaw ss że miałeś te rzeczy inaczej ich nie odzyskasz
[Obrazek: SyeT9l4.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości