scam
#1
Twój nick: Zostaw_Mnie
Nick oskarżonego: protulis
Opis sytuacji: Chciałem od niego kupić diaxy przelałem mu kase a on mi bym mu dał ją
Dowód/Screen: 
[Obrazek: 117644012_733778117402292_10230460473109...e=5F5B7667]

sory ja jakąść z teleofnu robione
#2
Powtarza się to samo co prawie zawsze. Nagrywaj sytuacje jak się wymieniasz z inną osobą ja nic nie widzę na tym ss taka jakość jest, jak już to rób ss na kompie a nie z telefonu. Mogłes nagrać nawet to z telefonu jak zrobił to zukuu.
#3
(08-15-2020, 13:33)BayZeus napisał(a): Powtarza się to samo co prawie zawsze. Nagrywaj sytuacje jak się wymieniasz z inną osobą ja nic nie widzę na tym ss taka jakość jest, jak już to rób ss na kompie a nie z telefonu. Mogłes nagrać nawet to z telefonu jak zrobił to zukuu.

Masz racje, jakosc jest slaba i to tylko jeden screen, ale mozna cos wyczytac. Widac jak wyslal mu pieniadze. Chwile pozniej oskarzony napisal, ze jeszcze mu nie doszly. Smierdzi scamem.
Niedostępny
#4
(08-15-2020, 13:45)JTdiro napisał(a):
(08-15-2020, 13:33)BayZeus napisał(a): Powtarza się to samo co prawie zawsze. Nagrywaj sytuacje jak się wymieniasz z inną osobą ja nic nie widzę na tym ss taka jakość jest, jak już to rób ss na kompie a nie z telefonu. Mogłes nagrać nawet to z telefonu jak zrobił to zukuu.

Masz racje, jakosc jest slaba i to tylko jeden screen, ale mozna cos wyczytac. Widac jak wyslal mu pieniadze. Chwile pozniej oskarzony napisal, ze jeszcze mu nie doszly. Smierdzi scamem.

No tak, zobaczymy co napisze administracja.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości