Oszust.
#1
Twój nick: TheAlchemist
Nick oskarżonego: TheParuwka
Opis sytuacji: Byłem umówiony z graczem , że jak mu zapłace 15k$ to oddam mi mój miecz (5/3/2( , lecz gral wyrzucil mi miecz 4/2 i jak mu powiedzialem ze to nie ten i ze ma mi oddac moj miecz albo $$ , to uciekl z serwera nic niemowiac. ( Swiadek Daimond1900 )
Dowód/Screen: Prosze bardzo ss-y są.
Prosze o jak najszybsze zbanowanie gracza i oddanie moich dobytkow.


Załączone pliki Miniatury
                   
#2
Ja na ss nic nie widzę, a starałem się bardzo coś dostrzec, takie akcje trzeba nagrywać, ogólnie ta rozmowa taka dziwna.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#3
Nie no chlopie czarno na bialym pisac jak sie z nim umawiam , jak daje mu $$ , jak dal mi zly miecz , pisze wszystko na co sie umawialismy , po zaplacemou mu kwoty uciekl z serwera.
Czego tu jeszcze szukac?
Jeszcze mi powiedz ze to nie sa wystarczajace dowody to cie wysmieje , nie bede nagrywal bo nie mam na to czasu od tego jest robienie ss-ow zeby to robic , i to zrobilem wiec nalezy mi sie zwrot moich $$ albo miecza i ukaranie gracza.
Niby jak mialem inaczej ss-y zrobic xD?
Z takimi oszustami trzeba krótko , jesli ominie go kara ja mu nieodpuszcze.
#4
Tak jak Wróżbita wyżej pisał na tych ss nie widać ze wymiana była akurat o taki miecz i nie jest pokazane czy ci czasem takowego miecza nie dał, jeśli nie dał to powienieneś zrobić ss enchantów miecza na których widać niezgodność (tak jak napisałeś że zamiast 5/3/2 dał ci 4/2). To tyle z moje strony.
[Obrazek: FXi6TG4.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości