Więzi mnie w wymieniarkach xmerry
#1
Nick: mirapiesek
Nick Oskarżonego: xmerry
Powód: Więzienie w wymieniarkach.
Opis sytuacji: Napisała żebym poszła do wymieniarek zastanawiałam się o co chodzi. Poszłam bo myślałam że chce mi dać jajka których mi wczoraj nie dała. Miała mi sprzedać kurze jaja zapłaciłam jej 20$ i napisała "Dziecko jesteś naiwne" Czy jakoś tak. Postanowiłam że nie pójde na forum bo 20$ mnie nie zbawi. Myślałam że się troszkę ogarneła i była uczciwa. Wzięłam ze sobą tylko befsztyk. Oczywiście xmerry mnie zamknęła w wymieniarkach.
Dowód: ss (Nie widać jak mnie więziła bo ss źle zrobiłam Big Grin)


Załączone pliki Miniatury
       
Niczego nie żałuję bo szczęście po prostu przede mną Heart
#2
(04-05-2018, 20:03)mirapiesek napisał(a): Nie widać jak mnie więziła bo ss źle zrobiłam Big Grin

Cichy już nic nie może zrobić..
#3
A jakie są Pol płytki w wymieniarkach jeśli drewniane wystarczy wymienić na kamienne albo dodać plug-in na wymiany
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
#4
(04-05-2018, 22:38)miksiarz napisał(a): A jakie są Pol płytki w wymieniarkach jeśli drewniane wystarczy wymienić na kamienne albo dodać plug-in na wymiany
Są kamienne, drewniane da sie blokować itemkami. Plugin na wymiany nie jest potrzebny, bo wymieniarki się sprawdzają.
#5
(04-06-2018, 06:43)Boczek napisał(a):
(04-05-2018, 22:38)miksiarz napisał(a): A jakie są Pol płytki w wymieniarkach jeśli drewniane wystarczy wymienić na kamienne albo dodać plug-in na wymiany
Są kamienne, drewniane da sie blokować itemkami. Plugin na wymiany nie jest potrzebny, bo wymieniarki się sprawdzają.
Najwyraźniej są problemy :V
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości