Zostałem Oszukany !!!!
#1
MN:Sotricky/dominik102/ mk do tego moze Sad
NO:MixuTv
Oszukał mnie o całą działke nie mam wogule juz zbanujcie go !
dowód:
   
   
   
   
   
Jak za mało materiołuw to skoda bo gram na innym kompie i bandicama nie miałem Sad
PERMA SIE NALEZY !
#2
Dowody nie są wystarczające, są nie pokolej, nie widać na nich kluczowego momentu, w którym się umawiacie co kto daje. W dodatku, nie wpisuj nicku, który podejrzewasz jako mk obok Twojego nicku, bo nie wiadomo o co chodzi. Popracuj nad ortografią..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
co dziennie wchodze na ten serwer i zygac mi się chce jak takich ludzi widze nie dziwie sie czm tak mało ludzi gra przez takich tylko oszukiwują graczy co grali miesiączami i budowali zeby cos miec i taki debil przyjdzie i wszystko ci zepsuje nie wiem czy bende dalej kontynuowac granie na classic duzo razy cichy musi wstawiac bany bo dzieci haxy mają to mk i po co to ? zastanówcie sie :/
#4
(12-15-2017, 16:21)Sotricky napisał(a): co dziennie wchodze na ten serwer i zygac mi się chce jak takich ludzi widze nie dziwie sie czm tak mało ludzi gra przez takich tylko oszukiwują graczy co grali miesiączami i budowali zeby cos miec i taki debil przyjdzie i wszystko ci zepsuje nie wiem czy bende dalej kontynuowac granie na classic duzo razy cichy musi wstawiac bany bo dzieci haxy mają to mk i po co to ? zastanówcie sie :/
No nie oszukujmy się. To możesz spotkać na każdym serwerze

Wiesz zawsze znajdą się takie świnie, co z nawiści będą chcieli popsuć innym grę... Trzeba już poprostu wiedzieć jak trzeba sobie z takimi typami radzić. Moja nieufność do ludzi jest przeogromna, co jest prawdopodobnie przyczyną tego że praktycznie nikogo nie dodaje do działki, rzadko handluje z podejrzanymi osobami, bo są tacy którzy będą udawać dobrych przyjaciół, a w rzeczywistości będą chcieli tylko popsuć ci grę... Nie da się tego pozbyć i wyplemić tego dziadostwa bo to była by utopia, więc jedyne co nam zostanie to konieczność znalezienia metody aby trzymać takie osoby z daleka od siebie.
Mniej ufności.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości