oszustwo !!! :(
#1
mój nick matik717
nick oska...-XxCubeSniperYTxX
opis syt.- no więc tak ja matik717 umówiłem się na zamiane działki z graczem kuba60076 i tak on opuscil i ja niby zająłem tą jego działke ale coś się musiałem pomylić i myślałem że zająłem ale tak naprawde nie zająłem ale dobra poszłem opuscić moją działke kuba zajął i ok pisze tam /dom żeby się tam tepnąć ale nie mam te działki poszedłem na tą działke a była juz zajęta przez XxCubeSniperYTxX a to trwało dosłownie 3 min od opuszczenia przez kube.
kuba60076 twierdzi że ma to nagrane ale nwm . ja mam ss które wstawie poniżej . czy jest wgl jakaś szansa na odzyskanie tej działki ? dodam jeszte tyle że grasz XxCubeSniperYTxX nie chce opuścić dobrowolnie działki nawed jak bym mu zapłacił Sad prosze coś z tym zrobić. wiem że on mógł użyć komendy /p auto ale jak by był w porządku to by opuścił Smile .
pozdrawiam matik717

dodatkowe ss Sad
naprawde proszę coś z tym zrobić Smile


Załączone pliki Miniatury
                       
#2
Na tych screenach nie widać na co sie umawiacie, co się działo, ani nawet co się wydarzyło później. Poprostu jakaś działka. Jedynym plusem Twojego wątku jest to, że kolejny cheater zostanie zbanowany Smile
+ matik717 miał już 5 banów !
+ v.2 widze, że screenshocik z huzunką wyparował, wiec ja dołączam

[Obrazek: 375cfd848d126dc98f21ee78b888dda2.jpg][Obrazek: 85a15bcb51334684bbeab3cbd8448939.jpg]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
dodatkowe ss Sad wszedłem po 10 min a działka juz rozwalona Sad((


Załączone pliki Miniatury
           
#4
Proszę o porównanie ip XxCubeSniperYTxX i Kuba60076 myślę ,że to Mk ,iż nie chciał stracić działki.

EDIT huzuni jest słabe nie polecam. Fajny auto log w tle.
#5
Nie ma jak siebie zgłosić Tongue
Normalnie jak lucca987 czy jakoś tak Smile
Ale on chociaż nagrał film.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#6
te screeny nic nie przedstawiaja, pokazuja tylko jak go prosisz/kazesz mu opuscic dzialke, bo twierdzisz, ze jest twoja.
nie ma tutaj zadnego dowodu na to, ze kupiles ta dzialke.


w dodatku dopiero co odbanowalem twoje konto (po 2 latach bana), a ty juz po miesiacu cheatujesz.
zbanowalem cie na 10 dni.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości