Nie zgadzam się
#1
Exclamation 
Rozwieję wątpliwości dotyczące aury FrockerA raz jeszcze przedstawiając kolejne dowody. Wierzę, że teraz Cichusek bez wahania zbanuje aurowca.

-> 12-sta sekunda: FrockerA nie jest odwrócony dokładnie w Lawa_Boy, odrzut gracza Lawa_Boy w jego lewo potwierdza aurę FrockerA,
-> 14-sta sekunda: jesli przenikniesz przez gracza i bedziesz wtedy uderzal mieczem, to zadasz mu cios.
sytuacja dziala sie bardzo szybko, w dodatku bylo to na spowolnieniu 0.25, prawdopodobnie cios zostal zadany w trakcie przechodzenia przez drugiego gracza albo zaraz za nim kiedy ten miecz jeszcze go siegal.
Ja o tym to wiem *pierwsze zdanie*, natomiast gdy FrockerA przenikał przez Lawa_Boy to powinien odrzucić go w jego przód, a nie tył (czyli "odsunąć", a nie "przysunąć" od nagrywającego). I tak: wiem, że tam w czerwonym budynku w tle był sobie VIP, ale zbyt daleko, żeby móc cokolwiek zdziałać na budynku żółtym. ja nadal nic tam szczegolnego nie widze, czego sie spodziewac po kilku sekundach tak dynamicznej akcji. Owszem, dynamiczna, to właśnie trzeba mieć dobre oko i wykrywać takie nienaturalne obroty głowy, tak jak na przykład tu...
-> 25-ta sekunda - FrockerA nienaturalnie obraca głowę, następnie obraca głowę niepłynnie, co mocno sugeruje aurę.


Myślałem, że wyczerpująco opisałem niezbite dowody na zbanowanie FrockerA.


Załączone pliki Miniatury
       

Niedostępny
#2
juz sie w tej sprawie wypowiedzialem.
dowod jest zbyt slaby.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości