Przepraszam najmocniej
#1
Exclamation 
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=30833

To już nie pierwszy raz, kiedy Cichusek nie zauważa aury, głównie dlatego, że się zbyt słabo przyjrzał lub nie nacisnął w odpowiednim momencie pauzy. A ja, jako że teraz jestem na laptopie i nie mam Frapsa to udostępniam te zrzuty ekranu przedstawiający aurę Frockera oraz dowody na jego aurę:

-> Frocker jest odwrócony do Lawa_Boy tyłem, gdy ten dostaje uderzenie. Zaznaczę, że nagrywający nie strzelił pistoletem w Lawę.
-> Później Lawa_Boy dostaje odrzut od Frockera w stronę nagrywającego, ale Frocker jest odwrócony bokiem.
-> Teraz w 0:15 można zauważyć w pierwszej połówce sekundy Frockera odwróconego w jedną stronę, ale w drugiej połowie sekundy (na prędkości 0.25 i systematycznych start/pauza) natychmiast robi odwrót w stronę Lawa_Boya

Nick oskarżonego: FrockerA

EDIT: właśnie zauważyłem "bugi" z ss'ami, tak to jest jak się wkleja jeden ss na drugi w paincie, ale dalej wszystko widać


#dół
(08-27-2017, 12:31)Tails napisał(a): Oprócz tego można także zauważyć Criticals...
Criticals to u Lawa_Boya były.


Załączone pliki Miniatury
               

Niedostępny
#2
Oprócz tego można także zauważyć Criticals... Także u Frockera
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
talis spoko craiticalsy wgl nie wiesz co ty pewnie a gadasz więc nie ma do tego zawsze jak sie bije to skacze gadyby co
#4
Jakoś nie widać żebyś skakał podczas zadawania krytycznych obrażeń.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
bo teraz nie ma krytycznych nie widzisz
#6
jesli przenikniesz przez gracza i bedziesz wtedy uderzal mieczem, to zadasz mu cios.
sytuacja dziala sie bardzo szybko, w dodatku bylo to na spowolnieniu 0.25, prawdopodobnie cios zostal zadany w trakcie przechodzenia przez drugiego gracza albo zaraz za nim kiedy ten miecz jeszcze go siegal.
czerwony efekt na graczu nie trwa przeciesz milisekunde, bo bys go nie zauwazyl, dlatego po przejsciu frockera przez lawe nadal jest widoczna ta poswiata, mimo ze jest juz dalej.

na drugim screenie juz gracz zaczal sie obracac, ale lawa nadal byl blisko aby mu zadac obrazenia bokiem, w dodatku jego glowa (tu tego nie widac) jest normalnie ulozona wzdluz reszty ciala, przy aurze glowa zawsze sledzi gracza jezeli jest w jego zasiegu, w takim przypadku albo gracz nie ma aury, albo ja ma, ale to nie on zadal mu cios.

na pozostalych screenach wlasciwie to nic szczegolnego nie widze, tak samo na filmiku sie przygladalem i nie zauwazylem criticals, obydwoje ciagle skacza i ciezko jest mi zauwazyc, aby frocker zadal obrazenia krytyczne bedac na podlodze, a przy uzywaniu tego cheatu zawsze sa widocznie minimalne podskoki, a tutaj albo jest na ziemi albo skacze mocno w gore.
dowod jak widac jest niezbyt wystarczajacy, czesc graczy mowi, ze nie ma cheatow, a czesc ze ma.
ja nadal nic tam szczegolnego nie widze, czego sie spodziewac po kilku sekundach tak dynamicznej akcji.
jest zbyt wiele niepewnosci aby zbanowac go na 10 dni.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości