Oszust
#1
Exclamation 
Witam,
Mój nick:damek9904
Nick oskarżonegoShockedriluoc_PL
Miał mi dać set 4/3 cały sprawny, a nie zepsuty. Wcześniej też chciałem się z nim wymienić lecz nagle się rozmyślił i oddał pieniądze ( to też mam nagrane w razie czego ). Przepraszam, że film trwa tak długo, ale chciałem uniknąć jakichkolwiek wątpliwości takich jak w przypadku _M_W_I_K. Proszę o najlepiej zwrócenie mi tych 100k i ukaranie gracza. Pozdrawiam

https://youtu.be/dYC0gI9f0zU
#2
nie wymienil dokladnie co ma enchant 4/3, tylko jeden mial taki enchant, a reszta miala 4.
i z tego co widze, to tez ani w trakcie ani przed rozmowa, jak oglaszal to na czacie publicznym, nie napisal w jakim stanie jest zbroja.

jesli chodzi o filmik, to napisales ze specjalnie jest taki dlugi aby uniknac sytuacji oddania pieniedzy tak jak przy tamtej wymianie, a filmik od razu sie konczy.
w dodatku wczoraj ten gracz mial na koncie 48k, a dzisiaj ma 55k, nie widze u niego wyslanych przez ciebie pieniedzy, wiec nawet nie mialbym jak ich zwrocic w takiej ilosci.
no chyba ze od wczoraj wydal 100 tys.

resumujac, nie widze aby gracz cie oszukal, po prostu nie napisal stanu rzeczy, a ty o niego nie spytales, byles pewny ze sa sprawne, moim zdaniem tez tak powinno byc albo gracz przynajmniej powinien wszystko ladnie wypisac w dodatku jesli chodzi o taka kwote pieniedzy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Nie wiedziałem, że są uszkodzone a pieniądze wydał na jakąś dyniarkę podobno. Pisał, że set jest 4/3 i cały sprawny, tak jak mówiłem mam nagranie z wcześniejszej wymiany, kiedy się "rozmyślił", zaraz je prześlę.


A oto nagranie pierwszej wymiany, tu już widać dokładnie, że miałem dostać set 4/3 i cały sprawny, po przesłaniu pieniędzy nagle się rozmyślił, dobra rozumiem ale po 15 minutach znowu napisał, że jednak sprzeda ten set. No i dostałem ten zepsuty. Mam nadzieję, że to wystarczy.
https://www.youtube.com/watch?v=VXcnlUj9...e=youtu.be
#4
mysle, ze to wystarczy, pytales o ten sam set i potwierdzil ze jest caly.
zostal zbanowany na 10 dni, ale mial tylko 54 tys na koncie, wiec tylko tyle moglem ci oddac.
korzystaj z wymieniarek, to nastepnym razem tak cie nie oszuka.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości