Kradzież!
#1
Exclamation 
Uwaga: Skargę robię za gracza SunShine00911 na jej prośbę

Nick: SunShine00911
Oskarżona: viola123
Powód: Kradzież działek (m. in. autosklepu) [ID działek to 3:31 i 1:31]
Dowód: (Dowód podaję ja) Myślę, że w sytuacji jednego gracza dodanego do autosklepu i zapisywań backupów na bieżąco (jeszcze dodać do tego //seen, czy jakoś tak) bez problemu można namierzyć violę, jako kradziejkę. Dodatkowo przecież Cichusek ma możliwość patrzenia innym na ręce (czyli do skrzynek, do EQ, ich kordy lognięcia, IP itd.), więc bez problemu można wykryć ewentualną kradzież violi. Wydaje mi się, że wystarczyłoby porównać backup (przed kradzieżą) [wczoraj] oraz teraz (po kradzieży) [dzisiaj] oraz koordynaty wylogowywania się violi. Myślę, że to dobitny dowód.

Niedostępny
#2
rozumiem, ze viola byla dodana do dzialek?
backup robi sie co 24h tylko w nocy, co jesli sunshine dodala kogos do dzialki i ten ja okradl, a potem go wyrzucila tego samego dnia? nie bedzie tego ani na jednym, ani na drugim backupie.
w logach nie ma koordynatow wylogowywania sie, sa tylko zalogowania, a te zawsze wskazuja na spawn serwera.
/seen mi tylko powie, kiedy byla, a itemy co posiada, nie wiem co ukradla z dzialek i czy w ogole to zrobila, bo rownie dobrze (pewnie nie) sunshine moze klamac, bo mogla sie z nia poklocic i chce dla niej zle.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Gracz viola była dodana do działek kilka dni wcześniej, jak dobrze analizuję dialog z Sunshine. Co druga/trzecia wypowiedz Sunshine była ze smutną minką, wątpię, żeby kłamała, zwłaszcza, że skierowała się do mnie myśląc, że jestem Adminem czy czymś wielkim.

Niedostępny
#4
(08-08-2017, 20:51)Iam napisał(a): Co druga/trzecia wypowiedz Sunshine była ze smutną minką, wątpię, żeby kłamała,

Nie zrozum mnie źle Iam, ale to że ktoś pisze wypowiedzi z smutnymi emotikonami to nie znaczy że mówi prawdę. Nie twierdzę również że Sunshine kłamie, ale istnieje np: możliwość że wcześniej do działki dodany był ktoś jeszcze. No niestety...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości