Itemy.
#11
Nie uważasz że pomysł aby trzeba było płacić za wstęp na PvP jest nieco dziwny? W końcu od początku było one dostępne dla wszystkich, bez żadnej opłaty. Wchodzisz, płacisz a tu okazuje się że nikogo na PvP nie ma?
Nie wiem czy to proponowano, ale skoro nie podoba się wam że nic nie otrzymujecie za zabijanie niektórych graczy, to może wprowadzić rozwiązanie które jest obecnie na Prisonie. Aby odbierać zabitemu trochę pieniędzy.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
(08-05-2017, 18:32)Tails napisał(a): Nie wiem czy to proponowano, ale skoro nie podoba się wam że nic nie otrzymujecie za zabijanie niektórych graczy, to może wprowadzić rozwiązanie które jest obecnie na Prisonie. Aby odbierać zabitemu trochę pieniędzy.

Było już coś takiego. Niestety nie wprowadzono tego miłego umilenia. http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...=%24%24%24 (punkt 3)

Niedostępny
#13
(08-05-2017, 18:45)Iam napisał(a):
(08-05-2017, 18:32)Tails napisał(a): Nie wiem czy to proponowano, ale skoro nie podoba się wam że nic nie otrzymujecie za zabijanie niektórych graczy, to może wprowadzić rozwiązanie które jest obecnie na Prisonie. Aby odbierać zabitemu trochę pieniędzy.

Było już coś takiego. Niestety nie wprowadzono tego miłego umilenia. http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...=%24%24%24 (punkt 3)
Ale nie widzę tu żadnego uzasadnienia, dlaczego tego nie wprowadzono. To że "jest zbędny" nie jest przekonywujące.
A mogło to by być dobre rozwiązanie.
Ten wątek pochodzi z 2015, dużo mogło się od tego czasu zmienić. Expert

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Nie należy dyskryminować biedniejszych graczy
#15
(08-06-2017, 04:37)Kipis napisał(a): Nie należy dyskryminować biedniejszych graczy

w dodatku na zwyklym pvp ci biedniejsi gracze tez moga sie wzbogacic i jak zbiora czyjes itemy, to tez staja sie bogaci jak inni.
nawet jakbym zrobil platne i darmowe pvp, to wiekszosc by grala na darmowym z nudow, a jakby sie okazalo ze wszystkie zbroje diamentowe jakims cudem przeszlyby na platna arene, to pewnie nikt by nie gral na darmowym, bo biedni gracze nic by z tego nie mieli. skoro ich by moglo zabawiac bicie sie na rece lub na kamienne miecze tylko dla zabawy (bo co to za bogactwo), to nie widze przeszkod aby bogaci tez sie mogli tak bawic. coa mi sie wydaje, ze tylko chciwosc wami kieruje, a nie zabawa.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości