po cofce
#1
mój nick: hmurka
sytuacja: przed chwilą była cofka, wszystkie itemy które przed cofką zdołałam zdobyć i zmagazynować w skrzyniach zgadzają się jednak itemy, które w tamtej chwili były w moim ekwipunku wróciły do stanu sprzed kilku godzin w wyniku czego straciłam m. in. kilof 5/3, kilof 4/3/3 oraz miecz ostrość 4 niezniszczalność 3 grabież 3. Czy jest możliwość odzyskania tych itemków? Przydają mi się cały czas i są trochę drogie, w szczególności miecz.
#2
niestety nie dam rady ich odzyskac, padla nam jedna z maszyn na ktorej stoi classic i pare innych serwerow, wiec serwer sie nie zapisal tylko zostal po chamsku zatrzymany, dlatego nic sie nie zapisalo.
co jakis czas na serwerze sa robione automatyczne zapisy mapy itp, ale nie wiem kiedy ostatni byl robiony.
nie ma zadnych dowodow potwierdzajacych, ze zginal ci taki miecz/kilof czy co tam mialas, wszystkie logi serwerowe sa tak jakby zresetowane, a nawet z nimi nie daloby sie tego sprawdzic, wiec nie moge ci dac takiego ekwipunku.

takie sytuacje sie niestety czasem moga przytrafic, w koncu to zwykla maszyna, tez czasem moze sie popsuc i trzeba sie z tym liczyc.
ostatnim razem taka sytuacja byla na poczatku lipca, a wczesniej moze jakos w kwietniu-maju.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Skoro to już druga cofka w ciągu dwóch miesięcy się pojawiła, to może wypadało by coś na to zaradzić?

Słyszałem, że sky-land jest podpięty do serwerowni we Francji, a że Francja upada i jest przejmowana przez inną kulturę, to gdzie stoi alternatywa przyszłości dla sky-landa, jak nie upadek spowodowany przez tamtejsze zamęty?

Niedostępny
#4
(08-01-2017, 14:36)Iam napisał(a): Skoro to już druga cofka w ciągu dwóch miesięcy się pojawiła, to może wypadało by coś na to zaradzić?

to jest wina ovh lub jeszcze trzeciej osoby, a nie nasza, ani nie maszyny.
padla po prostu siec internetowa do ktorej maszyna byla podlaczona w wyniku jakiegos bledu.
takie serwerownie maja bardzo duzo dostawcow internetowych z roznych zrodel aby zapewnic stale lacze, ale aby "zmienic" siec, potrzebny jest restart maszyny.
po tym jak stracilem do niej dostep (bo przeciez nie jestem we francji obok komputera), to musialem recznie zrestartowac maszyne aby w ogole odpowiadala na ping.

mniej wiecej tak to wyglada, ale to tylko komputer, a nie jakas magiczna moc.
to tak jakby twoj laptop chodzil przez miesiac albo dluzej, glowna maszyna (z lobby itp) chodzi juz od 3 miesiecy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
SkyLand? We Francji? xD Dlaczego?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
(08-01-2017, 14:44)Boczek napisał(a): SkyLand? We Francji? xD Dlaczego?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Dajmy sobie spokój z tą polityką, multikulturalizem itd, chodziarz tutaj. :/

Bo serwery położone są w Francji

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(08-01-2017, 14:46)Tails napisał(a):
(08-01-2017, 14:44)Boczek napisał(a): SkyLand? We Francji? xD Dlaczego?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Dajmy sobie spokój z tą polityką, multikulturalizem itd, chodziarz tutaj. :/

Bo serwery położone są w Francji

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

moga tez byc w usa i chyba w niemczech od jakiegos czasu.
u nas malo jest serwerowni, w dodatku sa zbyt drogie i maja kiepskie maszyny.
jedna jest na slasku, a jedna w malopolsce, tyle znam.

zaglebianie sie w ten temat chyba nie jest konieczne.
hmurka dostala odpowiedz na swoj problem.
zamykam.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości