Sklepik na spawnie
#1
Witam, mam propozycję, żeby ze sklepu usunąć np szklane butelki (bo jest w nim szkło przecież) a dodać atrament, ponieważ jest trudny do zdobycia a jest na niego popyt bo wiele osób chce np czarne szkło.
#2
Jestem przeciwko tej propozycji. Nie dlatego, że mógłbym mieć monopol na atrament i go sprzedawać. Chodzi o to, że przy niektórych rzeczach wypada, aby były rarytasami, ale żeby jednocześnie był na nie popyt. W końcu, jeśli gracz chce mieć grube $, to zazwyczaj to robi długim i monotonnym grindem. Skasowanie tego ze sklepu skasowałoby jeden z rarytasów. I tak już jeden z innych rarytasów skasowało (blok pajęczyny).

Niedostępny
#3
(07-24-2017, 22:25)Iam napisał(a): Jestem przeciwko tej propozycji. Nie dlatego, że mógłbym mieć monopol na atrament i go sprzedawać. Chodzi o to, że przy niektórych rzeczach wypada, aby były rarytasami, ale żeby jednocześnie był na nie popyt. W końcu, jeśli gracz chce mieć grube $, to zazwyczaj to robi długim i monotonnym grindem. Skasowanie tego ze sklepu skasowałoby jeden z rarytasów. I tak już jeden z innych rarytasów skasowało (blok pajęczyny).
tez jestem tego samego zdania, niektore rzeczy powinny byc trudno dostepne.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości