KRADZIEŻ
#1
Hej. W tym wątku chciałabym zgłosić pewną sprawę. Kilka dni temu, okradziono weraijustik. Wszyscy podejrzewali, że to gracz _MW_I_K ale nie mieliśmy dowodów :c. Gdy byliśmy wraz z matim1998 obok jego działki zobaczyłam na terytorium weraijustik, że ktoś tam jest. _MW_I_K_, próbował zabrać beacony wery, a więc upomniałam go na czacie. Zdąrzył wziąć tylko swoje 2 beacony, które dał wcześniej werze. Kto wie, gdybym go nie zauważyła lub gdybym się nie upomniała na czacie to mógłby zabrać wszystkie. Niestety zapomniałam zrobić screenów ;c . Dzisiaj 19 07 2017 zauważyłam, że okradziono mati1998. Gdy zrobiło się głośnoo na czacie zaczęła się poważna rozmowa. Wszyscy podejrzewali _MW_I_k_. W pewnym momencie przynał się, że okradł działkę Wery. Ukradł jej 4 beacony. A teraz przejdźmy do kolejnej sprawy... Mati przecież dodal _MW_I_K_ wczoraj, okolo godziny 20. To czemu akurat zaraz po dodaniu okradziono matiego?? Przypadek? Nie sądzę. Jeśli Cichusek mógłby sprawdzić ostatnie logi _MW_I_K_ to byłabym bardzo wdzięczna. Jeżeli znajdę jakieś nowe dowody to wstawię je na forum. I jeszcze widziałam jak jakiś Rider572 (nwm czy to napewno ta nazwa,, ale trzeba się dopatrzyć na ss) kradł brodawki Matiego. Kradł także troszkę warzyw. Mam ss. Podejrzany sprawca _MW_I_K_ o rozwalenie dzialki mati1998. To pa Wszystkie dowody mam na screenach. Pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
               
.
#2
Na tych ss'ach widać tylko ridera w brodawkach xdd
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#3
(07-19-2017, 19:57)Dynvmo napisał(a): Na tych ss'ach widać tylko ridera w brodawkach xdd

Wiem, nie uchwyciłam MWIK na ss ale jest Rider o którym wspomniłam w wątk, ponieważ dokonał mini kradzieży xD Ale mam jeden ss jak MWIK przynzaje sie do kradziezy weraijustik
.
#4
Jaka kradzież XDDDDDDDDDDDDDDDD
mati kazał mi wziąć sobie reszte rzeczy ale ja uznałem, że brodawki będą najcenniesze z tych rupieci xd
#5
Niech nie dodaje na przyszłość bo tak może się to skończyć. I przypomnę do działki dodaje się na własną odpowiedzialność.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#6
przyznal sie do kradziezy.
zostal zbanowany na 10 dni.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości