Czy on na pewno zagługuje na unbana? v2
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...036&page=3

Cichy problem jest taki że mati miał 3 bany za cheaty i cheatował 2 razy pod rząd.
Miał bana za ss pół roku temu
Miał bana za cheaty (1/2 tygodnie temu, ub dostał 10 dni temu, pisałeś mi nawet na shoxtubie że go odbanowałeś)
I teraz znowu za cheaty
........................................UwU
Niedostępny
#2
Rzeczywiście... Masz rację Mateuu

[długo przewijałem : lista banów.]
#3
Czyli zgodnie z tym co napisał cichy "ban permanetny jest dopiero wtedy gdy ktos cheatuje 2x z rzedu lub w krotkim odstepie czasu" - czyli mati powinien mieć perma.
........................................UwU
Niedostępny
#4
"ja nadal nie mam pewnosci, czy rzeczywiscie posiadal cheaty w sytuacji nagranej na tamtym filmiku, wiele juz takich widzialem i dopoki nie bylem tego pewny, to nie banowalem gracza." - Cichusek.

Ja nie bede juz dalej powodowac klotni, ale to i tak ci nic nie da.
#5
(06-28-2017, 20:56)M_A_T_I napisał(a): "ja nadal nie mam pewnosci, czy rzeczywiscie posiadal cheaty w sytuacji nagranej na tamtym filmiku, wiele juz takich widzialem i dopoki nie bylem tego pewny, to nie banowalem gracza." - Cichusek.

Ja nie bede juz dalej powodowac klotni, ale to i tak ci nic nie da.

Nie miał pewności ale je miałeś, o nie zaprzeczasz że je miałeś? ciekawie...Ale jeżeli cheatowałeś 2 razy pod rząd to już na pewno powinieneś mieć perma, po 2 hub nawet tam haxy widział...inaczej nie dbały bana.
........................................UwU
Niedostępny
#6
(06-28-2017, 20:01)Cichusek napisał(a): wy tez niepotrzebnie mu dokuczacie.
skoro wam nic takiego nie zrobil, to nie wiem jaki tu sens nabijac sie z niego przez kilkanascie stron shoutboxa, na czacie w grze i w kilku tematach na forum.
jego kara zostala skrocona, bo ja nadal nie mam pewnosci, czy rzeczywiscie posiadal cheaty

Mateuu, przestan juz.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości