Prawda Boli?!
#1
Cichy,Prawda boli że ktos chce paru zmian tutaj na serwie ? Ludzie chcą tutaj zmian i widzimy to po wątkach,ale widzę że nie robisz z tym nic masz ludzi głęboko gdzies ? tak masz ich gdzies ale jak hajsik dojdzie to wszystko się zgadza nie hajs na plusie ty zadowolony.Wszystko fajnie a może wprowadzisz unbany żeby hajsu było więcej co ty na to przecież hajs by się zgadzał.Banujesz Ludzi takiego Cruqa To nawet Nie była obraza chłopak się wypowiada jak jest tam mysli co 2 gracz co robicie w stronę banów każdy tu chituje co 2 Gracz ma haxy ale admini tego nie widzą i Jest tylko tak Hasztak Nagraj Film,2 admini którzy nic nie robią w stronę zmniejszenia haxow na serwerze jeden wchodzi raz po raz.Tyle z mojej wypowiedzi widze ze tu sie musi zgadzać hasztak hajs,Więc mysle ze Cruq nie słusznie dostałBana takie moje zdanie,popieram jego słowa w całosci.Widzimy tu Zachłanosc na piniądze.
#2
(06-26-2017, 08:32)tiktok napisał(a): Cichy,Prawda boli że ktos chce paru zmian tutaj na serwie ? Ludzie chcą tutaj zmian i widzimy to po wątkach,ale widzę że nie robisz z tym nic masz ludzi głęboko gdzies ?

czyli wedlug ciebie kompletnie nic nie robie? nie wprowadzam zmian? nie banuje cheaterow, oszustow, graczy, ktorzy obrazaja, spamuja, kradna?
kompletnie nic, zero?

cala pozostala czesc twojego postu jest jednymi slowy bez sensu i jak chcesz sie na czyms wyzyc (bo tak to wyglada) to idz na jakies boisko i sobie pograj z kolegami, a nie oczerniasz mnie i serwer.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Hmmm.....Cichusek rozpisałes się gratuluje ci....Hmm może ban dla mnie na Forum za to że pisze co sądze o serwie. Jest Który leci na hajs jak widać....tylko to się liczy nie cichy,zmiany Spawn który nie ma sensu.Sklepik Aktualizowany Bez sensu cichy radze wchodzic o 6 rano Najwięcej haxow gra (chyba ze nie wstaniesz) to soryy.....Ide Na boisko Odreaguje cichy
#4
(06-26-2017, 08:32)tiktok napisał(a): Cichy,Prawda boli że ktos chce paru zmian tutaj na serwie ? Ludzie chcą tutaj zmian i widzimy to po wątkach,ale widzę że nie robisz z tym nic masz ludzi głęboko gdzies ? tak masz ich gdzies ale jak hajsik dojdzie to wszystko się zgadza nie hajs na plusie ty zadowolony.Wszystko fajnie a może wprowadzisz unbany żeby hajsu było więcej co ty na to przecież hajs by się zgadzał.Banujesz Ludzi takiego Cruqa To nawet Nie była obraza chłopak się wypowiada jak jest tam mysli co 2 gracz co robicie w stronę banów każdy tu chituje co 2 Gracz ma haxy ale admini tego nie widzą i Jest tylko tak Hasztak Nagraj Film,2 admini którzy nic nie robią w stronę zmniejszenia haxow na serwerze jeden wchodzi raz po raz.Tyle z mojej wypowiedzi widze ze tu sie musi zgadzać hasztak hajs,Więc mysle ze Cruq nie słusznie dostałBana takie moje zdanie,popieram jego słowa w całosci.Widzimy tu Zachłanosc na piniądze.

Z Twojej wypowiedzi wynika, że Cruq dostał bana za wyrażenie swojej opinii. A może po prostu obraziła ona Cichuska i serwer? Bo jest różnica pomiędzy "Weź się do roboty leniu śmierdzący, imbecylu", a "Pasowałoby coś zmienić, *propozycja zmian*". Są podejmowane różne działania, ale wszystkich nie da się wyeliminować. Po prostu trzeba nagrywać tych, co antycheat nie wyłapie. Działa on dość dobrze, bo wyrzuca wielu cheaterów, ale wystarczy poprawka w ustawieniach huzuni, czy innego dziadostwa i już oszust omija kicka. Przecież nikt nie będzie siedział 24/7 i szukał cheaterów. Jeśli chodzi o ewentualną rekrutację, to sprawa jest jasna. Co do braku zmian, to nawet niedawno została wprowadzona bomba na PvP.
#5
(06-26-2017, 08:45)Myszak napisał(a):
(06-26-2017, 08:32)tiktok napisał(a): Cichy,Prawda boli że ktos chce paru zmian tutaj na serwie ? Ludzie chcą tutaj zmian i widzimy to po wątkach,ale widzę że nie robisz z tym nic masz ludzi głęboko gdzies ? tak masz ich gdzies ale jak hajsik dojdzie to wszystko się zgadza nie hajs na plusie ty zadowolony.Wszystko fajnie a może wprowadzisz unbany żeby hajsu było więcej co ty na to przecież hajs by się zgadzał.Banujesz Ludzi takiego Cruqa To nawet Nie była obraza chłopak się wypowiada jak jest tam mysli co 2 gracz co robicie w stronę banów każdy tu chituje co 2 Gracz ma haxy ale admini tego nie widzą i Jest tylko tak Hasztak Nagraj Film,2 admini którzy nic nie robią w stronę zmniejszenia haxow na serwerze jeden wchodzi raz po raz.Tyle z mojej wypowiedzi widze ze tu sie musi zgadzać hasztak hajs,Więc mysle ze Cruq nie słusznie dostałBana takie moje zdanie,popieram jego słowa w całosci.Widzimy tu Zachłanosc na piniądze.

Z Twojej wypowiedzi wynika, że Cruq dostał bana za wyrażenie swojej opinii. A może po prostu obraziła ona Cichuska i serwer? Bo jest różnica pomiędzy "Weź się do roboty leniu śmierdzący, imbecylu", a "Pasowałoby coś zmienić, *propozycja zmian*". Są podejmowane różne działania, ale wszystkich nie da się wyeliminować. Po prostu trzeba nagrywać tych, co antycheat nie wyłapie. Działa on dość dobrze, bo wyrzuca wielu cheaterów, ale wystarczy poprawka w ustawieniach huzuni, czy innego dziadostwa i już oszust omija kicka. Przecież nikt nie będzie siedział 24/7 i szukał cheaterów. Jeśli chodzi o ewentualną rekrutację, to sprawa jest jasna

ja nie bede sie wypowiadal na ich temat.
tiktok dostal bana na 2 miesiace za brak kultury i obraze.
jak widac jest to dosyc dziecinne zachowanie z jego strony aby z takim podejsciem zalatwiac sprawe, a ja nie bede tolerowal czegos takiego.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości