My proposition.
#11
(06-24-2017, 16:56)Cichusek napisał(a): a jesli chodzi o nether, to moge niedlugo wygenerowac nowa mape i zrobic na niej jakis prosty spawn.
w sumie na surowcowej mozna zrobic to samo (znaczy bez spawnu, bo po co).

No w sumie ok, tylko żeby ten spawn nie był taki jak ostatnio xD, czyli żółta glina tylko coś związanego z piekłem xD
#12
ja bym dał na 2 dni ten netther czemu ? (mało ludzi tam wbija itp ; /)
Niedostępny
#13
(06-24-2017, 17:06)BKPL BrunoKastner napisał(a): ja bym dał na 2 dni ten netther czemu ? (mało ludzi tam wbija itp ; /)

tu akurat jestem na nie, bo w nerherze jak znajdzie sie twierdze, to w kilka minut mozna znalezc sporo skrzynek z itemami.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
to można usunac twierdze w nethherze : P i można w nowych mc przeciesz modifikowac przedmioty co ma byc a co nie czyli można cegły nethherowe na jakiś poziom wyznaczyc itp
tak samo jak z "blejzami" można dać jakieś %ty na spawnery w powietrzu, lub można w jakiś randomowych miejscach ustawic spawnery blaze, a czarne szkielety można na %ty jakieś w randomowych miejsca ustawic żeby się respiły
Niedostępny
#15
(06-24-2017, 18:10)BKPL BrunoKastner napisał(a): to można usunac twierdze w nethherze : P i można w nowych mc przeciesz modifikowac przedmioty co ma byc a co nie czyli można cegły nethherowe na jakiś poziom wyznaczyc itp
tak samo jak z "blejzami" można dać jakieś %ty na spawnery w powietrzu, lub można w jakiś randomowych miejscach ustawic spawnery blaze, a czarne szkielety można na %ty jakieś w randomowych miejsca ustawic żeby się respiły

Twierdze to nieodłączny element netheru, jestem na nie.
#16
to przynajmniej można skrzynki usunąć - . -
Niedostępny
#17
Jezu co was ten 1 dzień w netherze zbawi, niech będzie tak jak jest tylko będzie nowa mapka ze spawnem.
Chociaż na surowcowej można zrobić podobnie tylko losowy teleport na tym mini spawnie jeszcze.
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości