Mateuu
#1
Exclamation 
Poszedłem do netheru nakopać itemy... Nagle tepa do mnie Mateuu i mnie zabija. Proszę go żeby oddał itemy po ludzku, on nie chce oczywiście i ma do tego prawo, więc proponuję mu żeby odkupić ale on się nie zgadza. Potem zaczyna mnie wyśmiewać na czacie głównym, itp. Proszę żeby go ogarnąć i o grzywnę ze względu na moje poniżenie moralne .

Ciąg dalszy screenów


Załączone pliki Miniatury
                       
#2
Właśnie sam się wsypałeś że mi groziłeś.
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=28878

btw. wtedy nie pisałeś że mam do tego prawo tylko że jestem bez serca itp. ale tego nie pokażesz bo pół rozmowy ominąłeś, bo chyba nie zaczęliśmy rozmowy od "30k"

Gdzie ja cie moralnie poniżyłem? Pisanie że ktoś płacze bo go zabiłem to nie jest wyśmiewanie.
........................................UwU
Niedostępny
#3
Tutaj bardziej wina siedzi po twojej stronie chavez.
Trzeba bylo nie akceptowac teleportacji od mateuu (wiadomo chyba dlaczego). Nether jest tak jakby pvp dla vipow, wiec co sie dziwic. Jakby pisal reklame, ze za tpa jest 2 stacki diamentow to rozumiem, ale za to watpie.
#4
To uwierz. Tylko że ja się do niego nie tepałem, znalazłem go bo zwiedziłem twierzde w netherze.
........................................UwU
Niedostępny
#5
Mateuu nie uciąłem połowy rozmowy, tylko nie dało się wyżej przewinąć czatu...
#6
Mozna zabijac w netherze, wiec w czym problem? Trzeba czujnym i tyle
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
(06-21-2017, 17:03)HubPlayGames napisał(a): Mozna zabijac w netherze, wiec w czym problem? Trzeba czujnym i tyle

Mówiłem mu to cały czas ale on nie rozumie. No trudno.
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości