Eventy
#1
Witam bardzo serdecznie. Otóz na wielu serwerach jest robiony OX, colormix, fuks, spleef. A to widze, że w ogole. Chciałbym, żeby co dzień był jakis evencik robiony przez naszą ukochną administracje Smile. I byscie pisali /ogloszenie &c&lZAPRASZAMY NA EVENT - /warp fuks i ze 2,3 eventy dziennie. Bo takto widze, ze gracze żadko robią nie podoba im sie serwer i wychodzą. No i zawsze osoba mnie ;/ chciałbym, żeby zostało to wporwadzone. To bylo 1. Teraz 2. Po 2 to chciałbym, żeby administracja bywała bardzo często na serwerze. Jeżeli nie moze to zrobcie rekrutacje na forum ts3 wymagane mikrofon wymagany i by ktos mial range pomocnik i by wam pomagał ogarnac ten wspanialy serwer. Bo nie co dzień jest administracja a gracze czesto potrzebuja pomocy. Aż szkoda patrzeć jak taki piekny serwer jest i tylko gracze maleją. Ja reklamuje ten serwer lecz tak jak mowilem gracze wychodzą bo sie nudzą. Prosze o wypowiedzenie sie graczy oraz administracje Wink.
#2
eventy są robione rzadko i niechętnie ze względu na (niby) zbyt duże ułatwienie. Zazwyczaj są w święta
administracja jest... ale na /v... a ts nie będzie bo już był ale cichemu się nie chce tego ogarniać... a tym bardziej robic rekrutacji

a co do 3 ostatnich zdań, co napisałeś, jedyną bezmyślną odpowiedz jaką możesz dostać to: wszystko jest OK
XD
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#3
Za jedną osobę wchodzi następnych 4
"Administracja" liczy 2 osoby
Event codziennie? To też się w końcu znudzi


Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
Nie do wykonania, odpowiedź cichego jest chyba jasna. Propozycja nie ma sensu. Modeee
Niedostępny
#5
W sumie można zrobić te "eventy" co tydzień, a nawet co dwa tygodnie, ale ten ts przydałby się, wiadomo jaka będzie odpowiedź..
#6
To i ja się wypowiem.

Co do eventów, to nie wyjaśniłeś nawet na czym mają polegać te eventy. Jakieś rozdawanie przedmiotów, jakaś mini-gra?

Sprawa TS została już wyjaśniona kilkukrotnie. Odsyłam cię do poprzednich wątków na ten temat.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(06-15-2017, 18:19)Frost napisał(a): Za jedną osobę wchodzi następnych 4

powiedz mi kiedy? rano? xd
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
Eventy moga byc ale od czasu do czasu bo codziennie to przesada...
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości